Станіслав Боклан-улюблений актор мільйонів. Як виглядає дружина актора

Актора  Станіслава Боклана в Україні знає практично кожен українець. Він улюбленець мільйонів. Нещодавно актор відсвяткував свій  61-й рік день народження.

Минулого року, дві  ювілейних дати – 60 років і 25 років роботи на сцені Київського Молодого театру. До нього прийшла слава після зйомок у таких  популярних серіалах  “Папік”, “Слуга народу”, “Коли ми дома” та “Кріпостна”.

Джерело: kino-teatr.ru

Станіслав Боклан народився в невеликому містечку Брусилові, Житомирської області. Батько працював робочим на завод, а мама- няньою у дитячому садочку. Коли хлопчик народився, батьки назвали його В’ячеслав. Проте, коли оформляли документи на дитину, працівниця  РАГСу записала хлопчика Святославом.  Актор жартує, що у нього тепер два імені. Виходить, що і два ангели охоронці.

Після школи пішов працювати на завод до батька. Згодом, за компанію з товаришем вирішив встипити  на підготовчі театральні курси. Після навчання за направленням поїхав працювати в драматичний театр в Маріуполі. Саме там молодий актор почав писати свої перші пісні.

У середині 90-х Боклан переїхав в Київ.

Джерело: uznayvse.ru

Актор двічі одружений. Про перший шлюб актор нічого невідомо. Друга дружина Станіслава Боклана- Наталія Іванівна Кленіна.Також акторка. Актор всиновив сина Наталії від попереднього шлюбу. У них є спільна дочка Марія. Також  в акторській родині підростає два внуки – 2-х і 4-х років.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Станіслав Боклан-улюблений актор мільйонів. Як виглядає дружина актора