Старенька скоро оп _инилася на вyлицi через свою доброту і наївність.

Ця історія буде про Олександру Левченко. Жінка за своє життя стикнулася з чималою кількістю проблем. Ще в молодості вона брала участь в Другій світовій війні. А зараз сталася непередбачувана ситуація: переписавши будинок на родичку, змушена була опинитися на вулиці.

Пощастило, що ситуацію врятував випадковий таксист.

Трапилося так, що одного разу в житті Олександри з’явилися родичі, що переїхали в її місто і попросили приписати їх в будинок, адже їм це вкрай необхідно. За це старенькій пообіцяли належний догляд, турботу і всіляку підтримку. Тож довго роздумувати жінка не стала.

Та як тільки усі документи були оформлені, родичка заявила, що Олександра сама собі підписала старість на вулиці. А після жорстокої промови ще й засміялась єхидно.

Олександра нині згадує про життя після цього:

« Я хотіла врятувати себе сама, часто шукала можливі підробітки. Інколи збирала ягоди, гриби, а потім продавала їх. Бували випадки, що люди зверталися за допомогою по господарству. Я смачно готувала їм, прибирала дім і забирала дітей зі школи».

Та в житті жінки з’явився таксист Рамзес Алієв, що врятував їй життя:

« Після довгого робочого дня я повертався додому і помітив на порожній вулиці лише одну бабусю, що, ледве піднімаючи ноги, брела в невідомому напрямку. Я зупинився і запропонував підвезти. Уже в автомобілі я почув жорстоку історію про те, як несправедливо ця людина опинилася без нічого. Це зворушило мене до глибини душі. Тої ночі я не міг спати, а на ранок зрозумів, що так це залишати не можна

Хоч Рамзес і жив не у власній квартирі, а орендованій, на наступний день пані Олександра уже була в домівці чоловіка. Жінка стала частинкою їх родини.

А нині сама Олександра зі сльозами на очах говорить, що це не просто людина, яка врятувала її, це хлопець, що зміг полюбити її більше рідних людей, хлопець, що став сином.

Оцініть статтю
Дюшес
Старенька скоро оп _инилася на вyлицi через свою доброту і наївність.