Старий мільйонер одружився на молодиці. Лікар пояснив, як чоловік в такому похилому віці зміг знову стати батьком

Цю історію розповів мій знайомий лікар з великим багажем досвіду. Він пропрацював близько 20 років. Оскільки він приватним лікарем, то мав справи переважно із заможними пацієнтами. З ним траплялися багато курйозних випадків, про один з яких він і розповів.

Одного дня до нього прийшов 80-річний бізнесмен. Він мав великі статки, на схилі років заробив величезні статки у вигляді десятків мільйонів доларів. Старенький мільйонер розповів, що два місяці тому він одружився з 18-річною красунею. Його очі горіли щастям, він був дуже емоційним. Чоловік зазначив, що попри всі слова родичів та друзів, нова жінка його дуже любить справжнім коханням. Вона любить його серце, а не гроші.

Лікарю нічого не залишалося як посміхнутися та порадуватися за пенсіонера. Адже такі пацієнти приносили лікарю гроші. Тому доводилося казати не те, що думалося.

Через 4 місяці пацієнт знову повернувся. Але прийшов зі своєю дружиною. Вона справді була дуже гарна. Хоч воду з лиця пий. Дівчина була одягнута дуже багато, пальці та шия були «усіяні» коштовними прикрасами. З-під блузи молодої дружини був помітний кругленький живіт.

Джерело: sjdhospitalbarcelona.org

Коли жінка вийшла з кабінету, лікар залишився наодинці з пацієнтом. Мільйонер радісно сказав, що скоро він стане батьком. Його дружина – вагітна. Чоловік був дуже радий. Розповів, що дитина матиме його ім’я і отримає в спадок весь його статок. Лікар не витримав і запитав:

– Друже, вибач за нетактовність, скільки разів на тиждень ти кохаєшся зі своєю дружиною?

– Це було всього раз, на весіллі. Я перебрав з алкоголем, тому мало що пам’ятаю. Проте дружина сказала, що я був героєм.

– Хочу розповісти тобі одну історію. Нещодавно я був на полюванні на кабана. Ми дуже довго полювали, але звіра ніде не було. Я залишив рушницю в кущах і пішов до річки, щоб умитися. Коли я відійшов від рушниці досить далеко, почув позаду гучні звуки. Це був кабан. Мені нічого не залишалося, як взяти корч та зімітувати, що я цілюся у нього з рушниці. Натиснув на уявний курок і …вистрелив. Чудо сталося і кабан впав.

– Що сталося?

– Вистрелив інший мисливець.

Пацієнт спочатку не зрозумів, про що мова. А потім до нього «дійшло».

А лікар пожалкував, що розповів цю історію. Як вважаєте, доктор вірно зробив, що так сказав, чи варто було тримати язика за зубами?

Оцініть статтю
Дюшес
Старий мільйонер одружився на молодиці. Лікар пояснив, як чоловік в такому похилому віці зміг знову стати батьком