Стати батьком в 50 років. А чому б і ні?

Більшість людей, переступивши рубіж в 50 років уже гуляють весілля своїх дітей та починають чекати онуків. Та життя настільки непередбачуване, що ніколи не можна здогадатися який черговий сюрприз на тебе чекає.

Микола Іванович нещодавно одружив сина. Шкода, що мама Семена цього не побачила, її вже 15 років немає в живих. На щастя, в такий день поруч з чоловіком була його нова дружина Вікторія. Вони уже 5 років разом.

Жили собі у своє задоволення, займалися повсякденними справами. Якось Вікторія з вагітною дружиною Семена прийшла на огляд до гінеколога, так просто за компанію. Заодно і сама вирішила обстежитись. Та який подив викликало у неї те, що вона теж вагітна. Зараз жінці 45 років та вона вважала, що це неможливо.

Вікторія поспішила поділитися цією новиною з Миколою Івановичем, він навіть не знав, як реагувати та жінка дуже переживала через те, чи зможе виносити та народити здорову дитину.

Вони довго розмовляли з цього приводу та прийняли рішення про те, що якщо Бог дав їм дитинку, значить недаремно. На ранніх термінах вагітності Вікторія лягла на збереження за рекомендацією лікарів.

Невістка та Вікторія народжували майже одночасно, Микола Іванович із сином з нетерпінням очікували під вікнами пологового будинку на поповнення.

Та хоча багато хто засуджував батьків, які одночасно стали дідусем та бабусею, щасливіших за Вікторію та Миколу Петровича було годі й шукати.

В родині відбулося одразу два поповнення, обоє хлопчики. Доволі дивно, що один з них дядько, а інший племінник, хоча вони однолітки.

Та таке трапляється і це нормально. А ті, хто засуджує Вікторію та Миколу Петровича за народження дитини в такому пізньому віці просто заздрять. Адже вони нічого не порушили та поява цієї дитини нікому не заважає жити.

Оцініть статтю
Дюшес
Стати батьком в 50 років. А чому б і ні?