Стільки років працюю в поліції, а такі пояснення бачу вперше. Так, я розумію, що всі розумні і освідченні люди, але ж не настільки.

Стільки років працюю в поліції, а такі пояснення бачу вперше. Так, я розумію, що всі розумні і освідченні люди, але ж не настільки.

Зі мною таке справді вперше. Тому пропоную і вам перечитати, можливо зможете щось для себе почерпнути.

” Я, Іванова Тетяна Василівна, їхала на своєму транспортному засобі по вулиці Гетьмана Мазепи. Під час перетину мною перехрестя у напрямку з та по головній дорозі, на вулиці Франка, з правої сторони раптово на червоне світло світлофора, попри знак “Дай дорогу!” та в зустрічному напрямку, – на шаленій швидкості виїхав автомобіль Лексус сірого кольору. Я встигла звернути увагу на номера даного автомобіля, вони були такими, як у високопоставлених державних службовців.

Добре, що я встигла різко загальмувати. Однак, в той же час, виникла ситуація, коли автомобіль, який рухався позаду мене – Жигуль – не встиг вчасно зреагувати та здійснив удар у багажну частину мого автомобіля.

Я помітила, що транспортний засіб, який завдав удару моєму авто – постраждав від зіткнення із цим же Лексусом. Даний автомобіль окрім цього всього ще й вдари наступний за мною.

Від сили удару Жигуль перевернувся на бік.

Я витягнула свого мобільного телефона та почала знімати все, що відбувалося. Правда телефон я поставила у кишеню свого комбінезона, яка знаходилася на рівні грудей.

https://ru.wikipedia.org

Далі я обережно постукала у вікно Лексуса. Воно опустилося. За кермом сидів чоловік, років п’ятдесяти і великої тілобудови. Він був в стані алкогольного сп’яніння. Даний факт видавали його очі.

Цей чоловік одразу ж почав на мене кричати, обзивати нецензурними словами і простягати руки, щоб схопити мене за руки.

Далі я його запитала, хто йому ж видав посвідчення водія?!

Відповідь я отримала таку:
– Ей ти, я – міністр! А ти хто? Ти якась курка!
В підтвердження своїх слів, дана особа почала розмахувати своїм службовим посвідченням.

Коли приїхала група швидкого реагування, цей чоловік почав звинувачувати мене у тому, що це я створила аварійну ситуацію.

Його пасажир намагався викрасти з мого автомобіля відео реєстратор, однак карту пам’яті з нього я вийняла до того, як вийти з свого автомобіля.

Усі відео докази обіцяю надати у одноденний термін до відділення поліції.”.

Знаєте, настільки грамотно повести себе у даній ситуації не кожен чоловік зможе. А от дівчина, яка за документами лише має двадцять чотири роки – справжній молодець. Браво!

Вчіться і беріть до уваги.

Оцініть статтю
Дюшес
Стільки років працюю в поліції, а такі пояснення бачу вперше. Так, я розумію, що всі розумні і освідченні люди, але ж не настільки.