Свекруха постійно мене критикує за те, що я не вмію готувати. «Місце жінки на кухні. Ти повинна сидіти вдома і створювати сімейний затишок. А ще готувати своєму чоловіку його улюблені страви» – цю промову я чую кожного разу, як вона з’являється на порозі

Я навчалася на випускному курсі університету, коли познайомилася зі своїм чоловіком. Ми з подругами зайшли у місцеве кафе пообідати. Артем працював там офіціантом. Коли приймав замовлення безцеремонно мене роздивлявся, я ж теж не промах. Сказала йому, що роздивлятися так свою дівчину буде, а мене не потрібно. «Я так і роблю», – сказав хлопець і пішов віддавати наше замовлення.

Коли ми збиралися йти та попросили розрахунок, разом із ним Артем непомітно вручив мені записку. Того дня я замовляла собі спагеті. У записці було написано: «Мої смачніші. Хочеш перевірити?» і домашня адреса хлопця. Я не була із тих скромних та тихих дівчат, які бояться робити перший крок, тож уже ввечері смакувала, дійсно, надзвичайно смачними спагеті у виконанні Артема. Того ж вечора хлопець зробив мені пропозицію.

Це безумство! І я не вмію так смачно готувати, як ти, – одразу попередила нареченого.

-Це немає ніякого значення. Я закохався в тебе з першого погляду і якщо ти погодишся, обіцяю готувати спагеті до кінця наших днів.

З того вечора ми не розлучалися. Минула роки, Артем влаштувався на дуже хорошу і прибуткову роботу, тож повністю фінансово нас забезпечує. Сидіти на шиї у чоловіка чи бути хатньою робітницею я не збираюся, тому теж на роботі. Я працюю туристичним агентом і це мені надзвичайно подобається. Обіцянку чоловік дотримав, тому фактично кожного вечора він на кухні. Я до плити не підходжу. А якщо обоє втомилися, то можемо просто піти до ресторану або замовити доставку їжі.

Таке положення справ влаштовує всіх, за винятком моєї свекрухи. Живе вона недалеко від нас, тому частенько навідується в гості, при чому робить це без попередження. Її прихід не схожий на звичайну гостину, скоріше на приїзд ревізора. Як тільки вона являється, все починає перелаштовувати на свій лад. Така її поведінка мене надзвичайно дратує і виводить з себе, але заради чоловіка я терплю. Не хочу грубити його матері.

Свекруха постійно мене критикує за те, що я не вмію готувати. «Місце жінки на кухні. Ти повинна сидіти вдома і створювати сімейний затишок. А ще готувати своєму чоловіку його улюблені страви» – цю промову я чую кожного разу, як вона з’являється на порозі.

Особисто я ніколи не вважала, що обов’язок жінки сидіти на кухні. І поділ справ на чоловічі й жіночі, теж вважаю не доречним. У моїй родині такого ніколи не було. Мама була бізнесвумен, тому я ніколи не бачила її за плитою. Моя ж свекруха була інших поглядів.

Оцініть статтю
Дюшес
Свекруха постійно мене критикує за те, що я не вмію готувати. «Місце жінки на кухні. Ти повинна сидіти вдома і створювати сімейний затишок. А ще готувати своєму чоловіку його улюблені страви» – цю промову я чую кожного разу, як вона з’являється на порозі