Свекруха з невісткою лежали в пологовому, і не було щасливіших від цих двох жінок на всьому світі. Дарма, що одна з них народила дитину від синового товариша

Люди все бачать, нікуди від них не сховаєшся, особливо в селі. Коханий чоловік як завжди зустрічав Лесю з роботи. Стояв, чекав на зупинці дружину, яка поверталася  з міста з нічної зміни. Олег забирав сумку в дружини, обіймав за плечі, і вони неквапливо йшли додому сільською вулицею.

Яка ж гарна пара. Олег статний, красивий, широкоплечий чоловік, а Леся невисокого зросту, фігурна, з гарною посмішкою,-милувалися ними сусіди.

Ото, дивися, як пощастило для Леськи, такого молодого чоловіка собі знайшла. Стільки років живуть, а він з неї пилинки здуває,- перешіптувалися сусідки.

Та годі, скільки Ви будете їй кістки перемивати, -перебила пліткарок кума Лесі.

Коли ж Ви наговоритеся? Самим не набридло? Десять років вони  живуть в мирі та злагоді. Леся тільки розцвітає біля Олега, як квітка весною.

Леся розлучилася з першим чоловіком через його постійні гулянки і повну відсутність інтересів до сімейного життя. Колишній частенько її молотив її стусанам, дітям теж діставалося. Леся подала на розлучення, колишній поїхав в іншу область до батьків, де і згинув під час бійки з товаришами по склянці.

Сину  Іллі  було 15  років, дочці  Аліні  11. Леся повинна бути сильною. Народилася в селі, роботи не боялася.Знала, що на землі не пропаде. Вміла і дров нарубати, і покосити і курку зарубати.

Леся  расширила огород, засадила велике поле картоплею. Купила свиноматку і розвела поросят. Корова, кури, індюки,качки, цесарки. Основну роботу у місті теж не покинула. Син і дочка теж добре помагали матері.

Зробила  ремонт в будинку. Купила старенький бус. Машину навчилася водити сама.Життя вирувало.

Через три роки  Ілля пішов в армію, його не бракувало, але вона справлялася. Аліна допомагала, інколи наймала помічників.

Ілля повернувся з армії, подорослішав. Став справжнім чоловіком, пішов працювати у місцеву фірму водієм.

Джерело: socialego.mediasole.ru

На Великдень до Іллі приїхав товариш Олег  із сусіднього села. Вони разом служили в армії.

-Який худенький, -подумала Леся.

-Вродлива,-подумав Олег.

Олег частенько став  навідуватися в гості до Іллі, і не тільки. Став допомагати по господарству. Леся натішитися не могла, який же надійний друг у її сина. Лесі було 40 років, а вона почувалася ніжною дівчинкою поряд з Олегом. Ніжні погляди, обійми…Їхні відносини почали кидатися в очі дружнім селянам.

Олегові батьки теж не були в захваті від їхніх стосунків.

Ілля покликав друга на чесну розмову.

-Я покохав твою матір, -сказав Олег.

Розмова закінчилася бійкою…Леся з Олегом почали гуляти за селом ввечері, коли ніхто не бачить.

Коли Леся з Олегом сиділи в обіймах біля річки, до них підійшов Ілля.

Годі вештатися по кущах, йдіть додому. Ну, не дай Боже, ти її образиш. Я тобі печінки на кулак намотаю, зрозумів, і  батьком я тебе звати не буду!-сказав Ілля.

Олег переїхав до Лесі, вони розписалися. Алінка спочатку протестувала, хамила,  не слухалася. вони все терпіли. Заспокоїлася тільки тоді, коли сама закохалася.

Ілля незабаром теж одружився на чудовій дівчині. У них народився син.

Цікавий момент вийшов.Леся з невісткою разом лежали в пологовому будинку. Леся  народила синочка, а через два дні невістка  Ліна народила їй онука. І ці всі подробиці  дружно смакували усі селяни. Ось, як в житті буває, не знаєш, де чекає  на тебе  щастя.

Оцініть статтю
Дюшес
Свекруха з невісткою лежали в пологовому, і не було щасливіших від цих двох жінок на всьому світі. Дарма, що одна з них народила дитину від синового товариша