Свекри почали пропонувати мені полікуватися, коли запідозрили у невірності чоловікові! Але мені здається, що їм самим би не завадило лікування!

Я розуміла, що свекруха мене не полюбила з першого погляду, але я не знала причин і шукати, чи зациклюватися на цьому я не хотіла. Перш за все, жила вона далеко, особливо у наше особисте життя не лізла, тому я вирішила не хвилюватися через це. Хоч і мені дуже не подобалось, що чоловік говорив з мамою тричі на тиждень і вона постійно говорила про те, що я погана, а він навіть не думав заперечити чи заступитися за мене.

Свекруха і моїх батьків часто ображала, вони її теж буди не до вподоби. Я переконана, що не подобаються вони її лише через те, що щасливі у шлюбі, що у них склалось життя, а її чоловік постійно зраджував, а коли вона з ним розлучилась, то когось другого знайти не змогла. Тому й вийшло так, що вона повністю віддавалась синові, а тут така невістка, яка її не до смаку.

Одного дня мій чоловік повернувся з роботи сам не свій. Я не на жарт злякалась, що щось сталось, тому намагалась акуратно у нього випитати, поки він нічим не зайнявся.

⁃ Я сьогодні дізнався, що твоя мама зраджує твоєму батьку. Бабуся бачила, як вона у кафе з якимось чоловіком хихотіла і говорили вони там кілька годин, а потім вона сіла до нього в авто і вони кудись поїхали. Мій дядько психолог, я знаю, що якщо мати зраджує, то і донька буде. Яблунько від яблуньки…. Як мені тепер на тебе дивитися? Як тобі почати довіряти?

Я нічого йому не відповіла. Він образив мою маму й мене лише кількома фразами. Наступні кілька днів ми провели у повному мовчанні, ігнорували один одного, а потім мені зателефонувала свекруха й почала вимагати, щоб я покинула її сина і більше ніколи не з‘являлась у його житті, тому що я така сама невірна, як і моя мама. Я вибила слухавку і вирішила зателефонувати мамі, я була переконана, що вона б ніколи не зрадила татові, але це вже починався якийсь цирк.

⁃ Господи, доцю, давно я так не сміялась! Та це мій брат двоюрідний, Юра, він же 10 років у Німеччині на заробітках був, ото вернувся. Ти його повинна пам’ятати. Так ми й сміялися й у машину я до нього сідала і разом ми поїхали до твого тата. А що мені вже з іншими людьми спілкуватися заборонено? Ох, ну і дає твій Козлов, недаремно у нього таке прізвище! – говорила мама і сміялась.

Через місяць я розвелась з чоловіком і ні краплі про це не шкодую. Не хочу більше чути необґрунтованих докорів та звинувачень.

Що ви думаєте про таких горе-свекрух?

Оцініть статтю
Дюшес
Свекри почали пропонувати мені полікуватися, коли запідозрили у невірності чоловікові! Але мені здається, що їм самим би не завадило лікування!