Світлана оголосила, що виходить заміж. Надія сказала чоловіку, щоб у дітей було своє житло, то перепише двокімнатну квартиру на Світлану. Нехай в’ють своє гніздечко. Андрію не дуже сподобалася така ідея дружини

Світлана і Галина дивилися одна на одну. Вони навіть не привіталися, так зненацька зустрілися. Скільки не бачились? Так, минуло десять років, з того часу, коли останній раз стояли поруч на похороні мами. Світлана старша на п’ять років від Галини.

Мама дівчат не діждалася коханого хлопця з армії, і вискочила заміж за багатого чоловіка, який приїжджав до родичів. Думала, що ось її щастя, грошей багато, ні в чому не буде собі відмовляти. Народилася в них дівчинка, назвали Світланою. Як вони жили, ніхто не відає, але коли донечці виповнилося два роки, Надія(мама Світлани) повернулася в рідне село назовсім. Андрій, хлопець, якого Надія не діждалася з армії, був дуже засмучений поведінкою коханої. Багато часу знадобилося, щоб він прийшов у себе після зради Надії. Наразі почав заспокоюватися, як почув, що кохана повернулася. Того ж вечора Андрій чекав Надію біля її будинку. Вони розмовляли майже всю ніч, але після того знову почали зустрічатися.
Незабаром святкували весілля. Андрій прийняв Світлану, як свою донечку. Коли через деякий час народилася спільна донька Галина, тато жодного разу не ділив їх.

В селі на той час роботи не вистачало, тому Андрій і Надія вирішили виїхати в місто, там батьки Надії купили для них двокімнатну квартиру. Андрій влаштувався на підприємство, де його помітили, як розумного, талановитого працівника. Незабаром пішов на підвищення. Грошей стало більше, пізніше купили трикімнатну квартиру, і перейшли жити в більш просторе житло. Двокімнатну вирішили здавати квартирантам, догляд за нею буде, і копійка лишня не завадить.

Надія не могла себе зрозуміти, чому серед двох своїх дочок, вона більше любить Світлану. Можливо тому, що схожа на неї. Галина схожа на Андрія. Час линув. Дівчата виросли. Світлана оголосила, що виходить заміж. Надія сказала чоловіку, щоб у дітей було своє житло, то перепише двокімнатну квартиру на Світлану. Нехай в’ють своє гніздечко. Андрію не дуже сподобалася така ідея дружини. Він запропонував, якщо так, то трикімнатну квартиру він перепише на Галину. Дружині не сподобалася пропозиція чоловіка. Вона вважає, що цю квартиру потрібно поділити порівну. Тоді й двокімнатну також потрібно поділити на двох, говорив Андрій.

Від тих пір між ними виникла ворожнеча. Не могли домовитися до спільної думки. Пересварилися не один раз. Зрештою, Надія переписала двокімнатну квартиру на Світлану, Андрій у свою чергу, трикімнатну на Галину. Дівчата між собою також почали сваритися, і дорікати, що поділили їх не порівну. Особливо старалася Світлана.

Мама померла зненацька, обірвався тромб. Біля могили мами дівчата бачилися останній раз. Світлана перестала ходити до тата. Галина вийшла заміж, живуть у квартирі, яку відписав їй тато. Він живе з ними.

Оцініть статтю
Дюшес
Світлана оголосила, що виходить заміж. Надія сказала чоловіку, щоб у дітей було своє житло, то перепише двокімнатну квартиру на Світлану. Нехай в’ють своє гніздечко. Андрію не дуже сподобалася така ідея дружини