Світлану хтось міцно уxвaтив зa рyку. Від несподіванки ледь не впала. Вона повернулася. Якась жінка тримала її, і тихенько говорила, щоб ішла за нею, тато просив привезти.

Світланка вибігла зі школи. Поки мама приїде, можна погуляти з подружками, за якими також приїдуть батьки. Вони бігали, сміялися. Рюкзаки купою лежали на східцях. Раптом дівчинку хтось міцно ухватив за руку. Від несподіванки ледь не впала. Вона повернулася. Якась жінка тримала її, і тихенько говорила, щоб ішла за нею, тато просив привезти. Світланка різко рвонула в сторону. Жінка не втримала, і дівчинка вирвалася з її рук. З криками побігла до школи, забувши про рюкзак.

Подружки також розбіглися в різні сторони, а потім всі у школу. Охоронцю почали говорити, про жінку, яка намагалася забрати Світлану. Охоронець бачив, але подумав, що діти так бавляться. А жінка та по когось із них прийшла. Тим більше, що вона не тікала. Охоронець повернувся, хотів показати на неї, але тієї жінки вже не було. Дівчатка горнулися одна до одної, виходити зі школи ніхто не намагався, боялися.

Таких переляканих дівчат побачила мама Світлани. Вона звернула увагу, що рюкзаки лежать надворі, а діти горнуться одна до одної. Вони розповіли їй що сталося. Охоронець намагався спростити все, мов діти щось придумали. Але річ у тім, що у Світлани немає тата. Ось чому дівчинка насторожилася. Якби та жінка сказала про маму, страшно подумати що могло статися. Мама дівчинки попросила директора школи прийти до них.

В школі ведеться відеоспостереження, потрібно глянути ті камери, що повернуті на подвір’я. Виявляється, сьогодні вони не працюють з незрозумілих причин. Мама Світлани з донькою поїхали в поліцію, написали заяву.

Там сказали, то не перший випадок. Тому просять уважніше дивитися за своїми дітьми. Але ж у школі охоронець. Навіщо його ставлять, коли він не вживає заходів. Адже батьки сподіваються, що в школі безпечно. Як можна бути спокійним після цього.

Оцініть статтю
Дюшес
Світлану хтось міцно уxвaтив зa рyку. Від несподіванки ледь не впала. Вона повернулася. Якась жінка тримала її, і тихенько говорила, щоб ішла за нею, тато просив привезти.