«Син дуже хотів, щоб у нього народилася сестричка»

Вони познайомилися під час навчання в інституті. Спочатку Галина і Олег зустрічалися. Потім все-таки одружилися. Батьки, звісно, не дуже раді були такому шлюбу: обоє без роботи і помешкання. На чому і де будувати нову сім’ю? Однак опору не чинили.

Проте Олег і Галя любили одне одного і це на початку додавало їм оптимізму в їхніх стосунках. Після року одруження у них народився синочок, якого назвали Назаром.  Галі тепер доводилося сидіти вдома, а Олег вимушений був сам заробляти на сім’ю.

 Збігло кілька років і вони все-таки змогли придбати собі квартиру. Поступово купили меблі.

Коли Назарко підріс, то пішов в дитячий садок. Йому там дуже подобалося. У нього там відразу ж з’явилося багато друзів. Але одного разу він прийшов з садка дуже сумний. За вечерею батьки запитали Назара: що сталося? Чому це він такий сумний? Може бути, хтось його образив?

– У всіх в дитячому садочку є братики або сестрички. А в мене нікого немає. Я теж дуже хочу сестричку. Братика не дуже хочу. Він поламає всі мої іграшки. А от сестричку хочу. Скажіть, що треба зробити, щоб у мене появилася сестра?

Батькам нікуди було діватися. Звикли йти на уступки своєму синочку. А тут малий просить про таке, з чим не можна не погодитися.

Не минуло й трьох місяців, як Галина завагітніла. Своєю радістю батьки поділилися з малим Назаром, що в нього скоро появиться сестричка або братик.

 Галина відтягувала відвідини гінеколога до останнього – не полюбляла бігати до лікарів. Зловила себе на тому, що її живіт надто стрімко збільшується. Хоча почувала себе цілком добре. Вирішила все-таки стати на облік. Лікар на УЗД її приголомшив – у неї буде двійня. Обоє дівчатка.

Галина ввечері поділилася новиною з чоловіком. Він також був здивований такою новиною і допускав, що, можливо, тут вкралася якась помилка. Але все було вірно. На восьмому місяці вона справді народила двійко здорових дівчаток.

Звісно, тепер їхня однокімнатна квартира була надто тісною. Врешті батьки Олега долучилися до розв’язку такого питання. Вони віддали дітям свій міський будиночок, а самі перейшли жити в однокімнатну. При цьому вони грошима допомогли молодій сім’ї зробити в будинку ремонт.

Назарко гордиться, що в нього є аж дві сестрички і залюбки допомагає в усьому матері. Галя і Олег раділи власному щастю. Добре, що вони колись не послухалися своїх батьків.

Оцініть статтю
Дюшес
«Син дуже хотів, щоб у нього народилася сестричка»