“Син п0став на шляху її щастя, а потім ще й п0чав вимагати від неї д0р0гих п0куп0к. Чи варт0 жертвувати власним щастям заради дітей?”

Так сталося, що моя подруга Галя виховувала сина одна. Чоловіка не стало, коли малому був лише рік. Він загинув у ДТП. Отож, Галина Віддавала всю свою любов єдиному синові. Прагнула виховати в ньому справжнього чоловіка і люблячого сина.

Час збігає швидко. Не встигла вона отямитися, як Назар підріс і поступово ставав самостійним.  Галина раділа за сина і тепер планувала влаштувати особисте життя. Вона почала зустрічатися з мужчиною.

Коли про це дізнався Назар, різко запротестував: «Вибирай: я або він!». Галина була заскочена такою його поведінкою. Аж ніяк не сподівалася на такий поворот.     

Проте Галина не хотіла «рвати» стосунки з мужчиною, який їй насправді дуже подобався. «Допоміг» син, який якось встиг зустрітися з її мужчиною і наговорив купу всяких гидот. Останній зрозумів, що через Назара життя з Галею не буде і зник з життя жінки.

Що ж було робити Галині? Вона почала працювати, не покладаючи рук. І їй почала вдаватися кар’єра.  Вона активно почала підніматися по кар’єрних сходинках. І через кілька років стала співзасновником компанії.

На двадцятиріччя Галя подарувала синові квартиру. Загалом вона як матір в нічому не відмовляла синові. Виконувала всі його забаганки.  Але вимоги Назара з кожним роком зростали. У двадцять два роки він почав вимагати в матері машину. Хлопець не аналізував, що такі речі коштують чималі гроші і навіть не задавався питанням, звідки вони в його матері?

 Окрім цього, Галина відчула, що в сина розвинулося споживацьке ставлення до неї. Але вона мовчала.

Одного разу я прийшла до неї в гості і застала таку картину. Син пред’явив матері список необхідних покупок. Матір , переглянувши його, запитала: «Може, купувати цього не варто?». На моє здивування і в моїй присутності Назар нагрубив матері.

Я не змогла змовчати і зреагувала на його нахабні репліки: «Чи ти знаєш, звідкіль у мами гроші? Чи ти заробив собі протягом життя бодай на шкарпетки або труси? Як ти смієш такою мовою спілкуватися з мамою?  Навчися заробити собі бодай на буханку хліба, тоді зрозумієш ціну копійці!».

Назар не став хамити мені, лишень у відповідь голосно гримнув дверима. Тут я спохватилася: що ж скаже тепер мені моя подруга? Як я посміла виховувати її дитину? Тому відчула себе трохи незручно і сказала, що, мабуть, мені пора йти додому.

Галина схопила мене за руку і сказала, що вдячна мені за поучення сина. А то він останнім часом зовсім знахабнів, а вона самотужки не може поставити все на місце. Може, хоч зараз трохи задумається і почне цінувати те, що вона, матір, для нього заробила.

Оцініть статтю
Дюшес
“Син п0став на шляху її щастя, а потім ще й п0чав вимагати від неї д0р0гих п0куп0к. Чи варт0 жертвувати власним щастям заради дітей?”