Син почав дружити з бездомним хлопцем. Матір запросила його додому

Не варто судити людину по одягу та обставинах, в яких особа опинилася. Адже правда може виявитися зовсім не такою, як вам здається.

Одного разу 15-річний син уродженки Ірландії Наталі Хокінс розповів про свого нового друга Кейрана. На момент знайомства хлопцю було 24 роки. Музиканту не було де жити. Хоча, якщо бути точнішими, жити було де. Але такий прихисток назвати затишним язик не повертається, бо хлопець жив в покинутому залізничному вагоні.


Daily Mail

Наталі попросила сина, що він привів додому свого нового друга на вечерю. Кейран прийшов. Спочатку хлопець був сором’язливим, не підіймав очі. Йому було незручно, що його годували. Ще більше градус сором’язливості підвищувала й сестра Наталі, яка прийшла в гості. Вона цікавилася життям Кейрана, щоб переконатися, чи в нормі у нього психіка та чи не вживає він заборонені речовини.

Наталі спочатку також подумала, що Кейран веде неправильний спосіб життя. Проте під час вечері з’ясувалося, що привело хлопця на ночівлю у вагон. Матір хлопця кинула його з братами – нібито поїхала на заробітки у столицю. Згодом кожен брат пішов своєю дорогою і Кейран опинився без нормального даху над головою. Тимчасові заробітки не давали можливості орендувати кімнату. Хлопець приховував від знайомих своє скрутне матеріальне становище.

Коли Наталі почула цю історію, то запросила Кейрана жити до себе додому. А платити за оренду він може тоді, коли знайде хорошу роботу. Кейрана щиро здивувала така пропозиція, адже з Наталі вони познайомилися годину тому. Але він погодився.

Вперше за довгий період хлопець прийняв гарячий душ, спав у теплі на м’якій постелі.

Ця історія доводить, що кожній людині варто дати ще один шанс.

А ви як думаєте?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Син почав дружити з бездомним хлопцем. Матір запросила його додому