Синок, женися на Оксані, вона заможна, будеш все життя жити як сир в маслі. Навіщо тобі та бiдocя Людмила?

Як і зараз, так і колись в будь-якому селі в очі одразу кидався достаток  сім’ї.

Родина Остапенків мала повний двір худоби, великий будинок з верандою, машину, трактора, пасіку та дуже багато землі. Бо хто має гектари в руках-той з голоду ніколи не пропаде. Петро Остапенко мав двоє дітей: син вже одружений, живе окремо в місті. Залишилося видати заміж дочку Оксану. Дочка Остапенків була на вроду гарна, але норовлива й розбещена батьковими грошима.  Закінчила економічний університет, ну як закінчила, батько грошима допоміг. За спеціальністю не працює, але їй і так добре. Кавалерів у неї багато, хоч греблю гати. Багато охочих породичатися з такою заможною родиною.

Петро Остапенко мріяв видати заміж за достойного роботящого хлопця. Ну і не бідного, звичайно. Вже навіть вибрав якого саме. Іван Грач заможний фермер, товариш Остапенка, мав єдиного сина Євгена. Коли батьків не стане – все йому дістанеться. Ось з нього вийшов би хороший зять!

Синок, женися на Оксані, вона заможна, будеш все життя жити як сир в маслі,-переконували  сина батьки.

Навіть і не подумаю. Долю я сам собі виберу, точніше вже вибрав. Восени хочу одружитися на Людмилі,-здивував відповіддю Євген.

Навіщо тобі та бідося Людмила? Сирота, батьків нема. Її тітка ледве зводить кінці з кінцями. Навіщо тобі з нею плодити злидні?

Джерело: ukrainians.today

Євген все слухав батьківські слова, а потім також категорично сказав:

– Заміж Оксану кликати не буду. Людмилу кохаю. Вона моя доля. Ти не дивися, що  у неї нічого нема, у неї душа добра й руки золоті, – вона дуже працьовита.

Того вечора, після сварки з батьками, Євген покину рідний дім.  Одружився таємно з Людмилою. Минуло 5 років. Живуть  закохані в сусідньому селі. Своїми силами побудували будинок, завели господарство. В Людмили золоті руки. Все село знає, як гарно вона шиє. В хаті завжди  чисто та смачно пахне. Виховують двійко діточок. Батьки Євгена змирилися з часом та прийняли невістку.

Оксана Остапенко так крутила носом перед кавалерами, що в кінці залишилася сама. Не міг її батько своєму багатству та дочці ціни скласти. За це і розплатився.

Оцініть статтю
Дюшес
Синок, женися на Оксані, вона заможна, будеш все життя жити як сир в маслі. Навіщо тобі та бiдocя Людмила?