Сини почали розповідати своїй мамі, що вона зобов’язана робити для них по закону і відмовилися допомагати їй прибирати у квартирі

У мене є одна подруга, яка вже близько п’яти років сама виховує двох хлопчиків. Тато їх покинув та пішов до іншої жінки жити. Як він сказав своїй дружині, що його нова жінка набагато краще за неї та молодша, та з нею набагато веселіше ніж з дружиною. Тому моя подруга Маша не стала навіть сперечатися з чоловіком, адже, якщо він вже вирішив, що піде, то і слухати її не буде про, те, щоб залишитися з родиною.

І ось залишилась Маша сама з двома синочками, та вона зовсім не жалілася, звикла до такого ритму життя. Завжди намагалася їм дати найкраще. Працює з ранку до ночі щоб її синочки мали все, про що тільки мріють. Ось вчора ввечері я прийшла до неї на чашечку кави. Поки ми з нею гомоніли, з футболу прийшли хлопчики. Маша з ними привіталася й попросила їх допомогти їй пробратися у квартирі. А саме старшого сина попросила витерти пилюку та пропилососити, а молодшого — помити посуд та розкласти речі.

А її два синочки дуже обурилися й почали говорити мамі про те, що по закону вони не зобов’язані допомагати батькам прибратися вдома. А навпаки, їхня мама зобов’язана їх належним чином виховувати та робити все, щоб вони жили в гарних умовах.

І тут Маша не витримала і почала їм говорити про те, що за законом їм не потрібні дорогі телефони, ноутбуки та планшети, тому хлопчики з цього вечора віддають це все мамі. А вчитися будуть ходити до бібліотеки та шукати інформацію у книжках. Також купувати дорогий одяг вона їм не зобов’язана, а може придбати його й у дешевих магазинах, адже по закону головне, щоб діти не мерзли, а не були красиво та модно вдягнені.

Як тільки Маша закінчила говорити своїм хлопцям про те, хто, що та кому зобов’язаний робити, її сини одразу ж та без слів почали виконувати те, про що їх попросила мама. А моя подруга повернулася до мене та й сказала, що через те, що хлопцям зараз дуже 13 та 15 років, то виховувати Їх стає все важче. І якщо вона не буде суворо з ним розмовляти, то вони просто згодом і взагалі перестануть її слухати.

Оцініть статтю
Дюшес
Сини почали розповідати своїй мамі, що вона зобов’язана робити для них по закону і відмовилися допомагати їй прибирати у квартирі