Так утворилася нова сім’я, де дві бабусі, двоє внуків і чоловік, якого обидві бабусі рахували своїм сином

Проживши з чоловіком Антоном вісім років Люба усвідомила, що одноманітне життя не для неї. Домашні клопоти, малі діти, все набридло молодій жінці. Син Андрійко і донечка Алінка, двійнята. Вони такі спритні, що не встигнеш відвернутись, як зроблять шкоду. Тому постійне напруження вивело Любу з рівноваги. Одного вечора, коли чоловік прийшов із роботи, а діти спали, дружина повідомила, що йде від нього. Речі зібрані стояли на порозі в валізі. І ще, добавила вона, дітей залишаю на тебе, я хочу відпочити.

Ось так Антон залишився з п’ятирічними Алінкою й Андрійком. Добре, що все трапилося в п’ятницю увечері. Для роздумів у нього є два дні, щоб улаштувати наразі нове невідоме для нього життя. Враз всі домашні клопоти звалились на плечі. Перше, що зробив, зателефонував мамі, попросив допомоги. Коли мама почула таку новину, відразу погодилась. Тому, що коштами син допомагав їй. Дорогі ліки на свою маленьку пенсію купувати не в змозі, Антон завжди підтримував і завіряв, що не пошкодує нічого для здоров’я мами. Вони домовились, що мама переїде на деякий час до Антона. Потім зателефонував тещі, розповів, що влаштувала її дочка, і також просив тимчасової допомоги. Тому, що мама, коли хворіє, може не впоратися з малечею. Від такої новини, мама Люби ледь не втратила свідомість, сказала, що вона про це не знає нічого.

Так утворилася нова сім’я, де дві бабусі, двоє внуків і чоловік, якого обидві бабусі рахували своїм сином. Процес розірвання шлюбу пройшов болісно для Антона. Адже колишня дружина навіть не поцікавилась дітьми, а прийшла з молодиком під ручку. Мама Люби не захотіла спілкуватися з нею, не могла повірити, що дочка такою стала.

Час ішов, життя Антона потихеньку налагодилося. Він уже не чекав, що відкриються двері, зайде Люба, вибачиться за помилку, яку зробила. Наразі чоловік відкрив для себе, що життя вирує яскравими фарбами. Увечері спішив додому, щоб забрати діток, піти в парк розважатися. Бабусі в цей час під під’їздом посидять, поспілкуються з подружками, відпочивають. Незабаром діти підуть в перший клас, і всім сімейством обговорювали, які речі потрібно купити до школи. Для Алінки й Андрійка настало свято. Вся увага тата і бабусь направлена на них. Походи по магазинах переходили в урочисте завершення походом в кафе їсти морозиво.

Одного вихідного дня, коли сім’я збиралася, як завжди, тато з дітьми в парк, бабусі на лавочку, у двері подзвонили. На порозі стояла Люба. Це вже не була та красива жінка. Перед ними стояла змарніла, бліда, хвора людина. Вона почала говорити Антону, як кохає, що то була її велика помилка, коли пішла від них. Чоловік надалі не захотів її слухати, діти до мами не підійшли. Мама Люби сказала, що по дурному втратила вона своє щастя.

Оцініть статтю
Дюшес
Так утворилася нова сім’я, де дві бабусі, двоє внуків і чоловік, якого обидві бабусі рахували своїм сином