Такого тата Ярослав не бачив давно. Загадковий, очі світяться загадковим світлом, помолодів років на десять

Василь Іванович мріяв поїхати до дітей погостювати. Давно вони його звуть, та ніяк не вибереться. Нарешті вирішив, їде.

З дружиною прожили двадцять три роки в мирі та злагоді. Але невиліковна хвороба забрала життя жінки. В той час син Ярослав закінчував навчання в інституті. Його, як одного з кращих учнів послали на стажування в Чехію, пізніше запропонували залишитись. Коли приїздив до батька, зустрів гарну дівчину, з якою потім одружилися і виїхали на постійне проживання в ту країну. На батьківщину приїжджають не часто, тому запрошують тата погостювати в них, якщо сподобається, то не проти, щоб він залишився з ними назавжди.

Виїхав потягом. Добре те, що багато заробітчан їхали на заробітки, тому мова не була на заваді спілкування. Познайомився з жінкою, проговорили з нею всю ніч. У Василя Івановича таке відчуття, ніби знає її все життя. Коли на вокзалі прощалися з Надією, домовилися зустрітися на батьківщині. Обмінялися номерами телефонів. Ярослав із Вікою і внуками зустрічали дідуся. Василь Іванович озирався навкруги, все не так, як у нас.

Жити в Чехії йому сподобалось, особливо, коли внуки повели прогулятися парком. Зона відпочинку вразила чоловіка, там стояли столи, стільчики, висіли гамаки. І що найбільше сподобалося, то шафа, в якій стояли книги. Можна підійти, взяти книгу, почитати, і потім поставити в шафу на місце. Книги на різні теми. Потім Василь Іванович часто ходив на прогулянку в те місце, посидить, почитає.

Одного разу, коли йшов додому з парку, не помітив, як звернув не на ту стежину. Довго кружляв доріжками, вечоріло, людей не було. Як зрозумів потім, вийшов із парку в другому кінці, і зіткнувся з Надією. У неї сьогодні вихідний, тому з подругами також гуляли. Додому чоловік прийшов під ранок. Ярослав і Віка сиділи під будинком, і якраз збиралися телефонувати в поліцію. Побачивши тата живого і здорового, син ледь не заплакав. Де був, чому так пізно? Василь Іванович тільки й сказав: – потім, все потім, я піду спати.

Такого тата Ярослав не бачив давно. Загадковий, очі світяться загадковим світлом, помолодів років на десять. Від тих пір ходив вечорами щодня з дому, куди, не говорив, але щасливий. Онуки, Назар і Юля, навіть образились на дідуся, що мало уваги їм приділяє. Віка також була не в захваті походеньок свекра. Один Ярослав радів від того, що тато нарешті став таким, яким був, коли жива була мама.

В один прекрасний день Василь Іванович привів Надю знайомити зі своєю сім’єю. Яке ж здивування було Віки І Наді, коли зустрілися, Виявляється вони родичі. Надя двоюрідна сестра мами Віки. Знайомство пройшло весело і зворушливо. На завершення вечора, Василь Іванович повідомив, що вони з Надею житимуть разом, а коли приїдуть на батьківщину, одружаться. Внуки засмутилися, дідусь менше буде їм приділяти уваги. Ярослав за тата дуже радий, нехай живе щасливий, які їхні роки.

Оцініть статтю
Дюшес
Такого тата Ярослав не бачив давно. Загадковий, очі світяться загадковим світлом, помолодів років на десять