Такого від чоловіка Ольга не чекала, навіть не знала, які докази приводити. Тільки сказала, що син його, а схожий на неї

Ольга і Олексій зустрілись на вечірці в гуртожитку у друзів. Сподобалися один одному з першого погляду. Весь вечір провели разом. Більше всього їм подобалося, що обоє люблять жартувати і підтримуючи один одного в жартах, виходить дуже дотепно. Пізно ввечері Олексій запропонував Ользі провести її додому, і вона відповіла згодою. Жартуючи, розповідали цікаві історії з свого життя. Надалі чоловік запропонував одружитися. Завтра, щоб взяла паспорт, і чекала на нього біля загсу. Але ми мало знайомі? Сказала дівчина. Олексій відповів, що будуть все життя пізнавати один одного, і їм завжди буде цікаво разом. На другий день вони дійсно подали заяву, а через місяць розписалися.

Як говорив чоловік, їм дійсно цікаво вдвох. Сумували один за одним, коли йшли на роботу, радісно зустрічались вечором. Через дев’ять місяців народився хлопчик Коля. Оточений турботою і любов’ю, Коля виростав жвавим непосидючим. Його цікавило все, що бачив навкруги. Рано почав ходити, рано розмовляти. З трьох років писав букви, не всі звичайно, але ручку з рук не випускав. Якщо вибігав на подвір’я, ходити потрібно слідом. Якщо десь мама забарилася, обов’язково буде якась шкода. Та батьки пишалися своїм хлопчиком, росте майже вундеркінд.

На ювілей до мами Олексія поїхали всією сім’єю. Адже приїдуть також брат і сестра чоловіка, з якими не бачився дуже давно. Домовились, що приїдуть із своїми сім’ями, і привітають маму разом.

На ювілеї у мами весело. Діти давно не бачились, тому розмовляти є про що. Малеча бігала, щебетали, відволікаючи дорослих від розмов. Олексій помітив, що найжвавіший серед усіх дітей Коля. Він найменший по роках, але керує братами і сестрами. Він всебічно розвинений відрізнявся від решти дітей. Після свята, коли їхали додому, Олексій був мовчазний. Ольга помітила зміни в чоловікові. Таким вона його не знала. На всі запитання не відповідав. Що трапилось? Дружина не знала, що і думати. Нарешті через тиждень мовчання, Олексій заявив, що Коля не його син. Коли були на ювілеї, продовжив він, один наш син вів себе найжвавіше. А діти брата і сестри набагато спокійніші. Так не може бути, щоб була така велика різниця, якщо це мій син. Ти вискочила за мене заміж, тому що потрібно було? Наразі я бачу, продовжував Олексій, що він на мене зовсім не схожий.

Такого від чоловіка Ольга не чекала, навіть не знала, які докази приводити. Тільки сказала, що син його, а схожий на неї, Ольгу. Адже з роками діти міняються, можливо, коли виросте, продовжила дружина, буде схожий на тебе. Замість того, щоб радіти, який син росте, він шукає причини відмовитись від найдорожчого. Розлучатися Ольга не хоче, адже покохала чоловіка один раз і назавжди. Як довести йому, що не правий?

Оцініть статтю
Дюшес
Такого від чоловіка Ольга не чекала, навіть не знала, які докази приводити. Тільки сказала, що син його, а схожий на неї