«Татку, а ти знаєш, що під моїм ліжком сьогодні цілу ніч незнайомий дядько сидів?»

Коли прийшов час переселити донечку в окрему кімнату, вона заявила, що не буде спати там сама. Темрява жахливо лякає її.

Скоро я хотіла вирішити цю проблему за допомогою торшера. Але це ненадовго допомогло нам. Світло пробивалося крізь скляні двері і старша донька не могла заснути через це.

Потрібно було вживати якихось заходів. Перебирали різні варіанти.

В Інтернеті вичитала, що потрібно читати спеціальні казки, аби дитина заснула і не бачила ніяких кошмарів.

Потім в хід пішли мультфільми. Особливо нічого не допомагало.

Навіть історії про фей, що живуть під її ліжком були даремними, адже подруги казали їй, що феї літають лише вдень, а вночі також відпочивають, тож одного разу в моїй голові склалася непогана історія:

Нібито з народженням дитини під ліжечком немовля з’являється маленький хлопчик і він супроводжує його майже до повноліття. Головним завданням його було оберегти дитину від поганого і забезпечити спокійний сон. Та працював він лише вночі, а вдень міцно спав після важкої праці.

Та на середині історії донька уже міцно спала. І, напевно, не почула важливого уточнення, що хлопчик хороший і створений він лише з гарними намірами.

Та, слава Богу, ніч пройшла спокійно і виспалася донька, а ми разом з нею.

Зранку вся сім’я зібралася на кухні. Сніданок був уже на столі. І під час нього Алінка заявила:

– Татку, а ти знаєш, що під моїм ліжком сьогодні цілу ніч незнайомий дядько сидів?

Богдан відразу відволікся від справ у телефоні і кинув свій погляд на мене. Мій сміх почули, напевно, і сусіди. А коли я розповіла, у чому справа, сміялися ми уже вдвоє.

Увечері довелося дорозповідати дитині казку і придумати більш позитивне завершення. Тепер Аліна не думає нічого поганого, про вигаданого друга, що оберігає її чутливий сон.

З кожним днем історій з цим героєм я вигадувала більше, тож донька залюбки бігла стелити ліжечко і готуватися до сну. Надто хотілося почути продовження.

Ось таким дивним способом мені вдалося привчити свою доньку спати одну. Нехай він і незвичний, та дієвий.

А вам доводилося вдаватися до хитрощів при вихованні дітей?

Оцініть статтю
Дюшес
«Татку, а ти знаєш, що під моїм ліжком сьогодні цілу ніч незнайомий дядько сидів?»