Тато прийшов як завжди Bиn итий. Настя запл аkала, на Bиn ивку гроші є, а до подруги сходити на день народження, немає. Мама дістала купюру з гаманця і киHула Насті. Візьми, говорить, якщо тобі нас не шк0да

Насті не хотілося йти додому. Вона бродила вулицями міста після школи. Сподівалася, що можливо сьогодні в домі буде тихо без сварок.Тато кожен день приходить випитий. Мамі не подобається і вони слово за слово починають сваритися. Коли приходить додому Настя, тато починає перевіряти зошити, які оцінки принесла донька. Дихає пере гаром прямо в обличчя і навчає жити. Настя говорила мамі, що одного разу вона не прийде додому, якщо і надалі чутиме крики. Їй шістнадцять років, соромно приводити до себе у квартиру подруг. По їх розповідях, їхні мама і тато чекають доньку зі школи, потім разом дивляться фільм, чи йдуть прогулятися по парку. Настя про такі відносини тільки мріє.

Сьогодні подружка Аня запросила на день народження. Увечері прийдуть гості, то вони разом відсвяткують. Настя не знала як їй бути. Адже грошей у неї немає. Прийшла додому раніше чим звичайно. Мама здивувалася, але дівчинка її перебила, попросила грошей на подарунок Ані. Мама говорила, що грошей немає, що до зарплати залишився тиждень, і їм треба щось їсти.

Тато прийшов як завжди випитий. Настя заплакала, на випивку гроші є, а до подруги сходити на день народження, немає. Мама дістала купюру з гаманця і кинула Насті. Візьми, говорить, якщо тобі нас не шкода, що тиждень будемо жити без грошей. Дівчина взяла купюру, і вискочила надвір.
Увечері додому Настя не повернулася, не прийшла і наступного дня. Мама кинулася на розшуки дочки. Телефонувала всім знайомим, подружкам дівчини. Нарешті їй сказали, що живе Настя в бабусі на околиці міста. Допомагає по господарству, натомість бабуся годує її, дає гроші доїхати до школи.
Мама з татом поїхали до тієї бабусі, просили пробачення в донечки. Тато пообіцяв, що пити не буде. В сім’ї Насті нарешті спокій і тиша.

Оцініть статтю
Дюшес
Тато прийшов як завжди Bиn итий. Настя запл аkала, на Bиn ивку гроші є, а до подруги сходити на день народження, немає. Мама дістала купюру з гаманця і киHула Насті. Візьми, говорить, якщо тобі нас не шк0да