Ти жив в нашому будинку , не відвідував нас і гадки не мав скільки сліз виплакали, рахуючи кожен прожитий день. Наразі ми збираємося продати будинок. Якщо хочеш тут жити, то купи дві наші частки, якщо ні, то завтра прийде ріелтор.

Сьогодні мій друг Павло прийшов до мене в розпачі. В нього виникли проблеми, з якими сам справитися не може. Розповім все послідовно. Павло із заможної сім’ї. Виріс він у достатку до вісімнадцяти років. Його меншим сестрам близнятам на той час виповнилося по дванадцять років.

Одного разу тато повідомив їм, що мама тяжко захворіла, наразі в лікарні. Від цієї новини дівчатка почали плакати, Павло не міг повірити, що мама не на кухні. Він пройшов, і заглянув, чи не готує вечерю? Але її там не було. В лікарні мама лікувалася місяць, потім її не стало. Від тих пір в будинку все пішло шкереберть. Тато пив весь день, на роботу не ходив. Співробітники його терпіли, мов горе в людини, потім візьме себе в руки. Але минали дні, потім неділі, минув місяць. Тато пити не збирався кидати. Одного дня його звільнили з роботи. Дівчатка Маша і Даша були представлені самі собі. До школи майже не ходили, бродили вулицями, зв’язалися з поганою компанією.  Павло про це дізнався випадково. Йому розповів один товариш, який також одного разу попав під вплив тієї компанії, але вчасно одумався.

Брат довго умовляв сестер покинути ту компанію, але все марно. Вони днями пропадали невідомо де, додому приходили лише пізно увечері. Павло пішов працювати, через те, що кошти закінчилися, а їсти хочеться. Тато пив, на вмовляння сина одуматися, не реагував. Так минув рік. Павло працював на двох роботах, але грошей все одно не вистачало. Маша і Даша як і раніше до школи ходили не часто. Тато опустився до того, що ходив збирав пляшки, щоб купити горілки. Скільки б тривало таке життя, невідомо, але одного разу повідомили, що їхній тато потрапив під машину. Нещасний випадок. Павло не вірив в такі випадки, але що він міг зробити, тата не повернеш. Коли залишилися одні з сестрами, Павло вирішив опіки над дівчатами не брати. Нехай навчаються в інтернаті. Можливо не згадуватимуть про погану компанію. І йому легше буде. Адже навкруги в будинку одні руїни.

Минуло чотири роки. Павло добре заробляє, дім немов лялечка. Гарний ремонт, дорогі меблі. Подумує з часом купити машину. Одного дня на порозі з’явилися Маша і Даша. Дівчатам по вісімнадцять років. Схожі на маму, красиві. На Павла не звертали уваги. Вони ходили по будинку і прицінювалися, що і скільки буде коштувати. Брат почав говорити, що продавати не будуть нічого. Все нове, навіщо. Можна жити, якщо щось не подобається, згодом поміняємо.

Даша поглянула на Павла і заговорила: Весь час, що ми провели в інтернаті, мріяли тільки про одне, як відомстити тобі за те, що віддав нас туди. Ти навіть не уявляєш яке життя нам довелося пережити. А ти жив в нашому будинку, не відвідував нас і гадки не мав скільки сліз виплакали, рахуючи кожен прожитий день. Наразі ми збираємося продати будинок. Якщо хочеш тут жити, то купи дві наші частки, якщо ні, то завтра прийде ріелтор.

Ніякі вмовляння брата на них не діяли. Він згадував їм з якою поганою компанією були зв’язані. І якби не віддав в інтернат, хто знає яка доля чекала на них. Наразі можна жити в будинку втрьох, місця вистачить. Не допомагало, не вірили йому, пішли, сказавши, що на завтра прийде ріелтор. З такою проблемою Павло прийшов до мене порадитися. Він упевнений що сестри не передумають.

Що я можу йому порадити. Видно, що дівчатами є кому керувати. Адже вони розповіли про те, що мають право продати свої частки. Я обіцяв товаришу дізнатися, з ким радяться його сестри. На другий день я розповів Павлу, що дівчата мають зв’язок з одним хуліганом, з яким в той час були в одній компанії. Як врятувати сестер від хибного шляху? Адже і самі залишаться безхатченками.

Оцініть статтю
Дюшес
Ти жив в нашому будинку , не відвідував нас і гадки не мав скільки сліз виплакали, рахуючи кожен прожитий день. Наразі ми збираємося продати будинок. Якщо хочеш тут жити, то купи дві наші частки, якщо ні, то завтра прийде ріелтор.