Татові дівчини наречений сподобався. Але мама не поспішала сприймати чоловіка, як нареченого доньки. Вона роздивлялася його з зухвалою посмішкою. Помітила по одежі, що достаток в його сім’ї не великий. Не такого чоловіка мріяла бачити поруч з Оксаною

Оксана з Сергієм познайомилися, коли були на практиці в лікарні. Обоє майбутні лікарі. Він вчився на ортопеда, Оксана на терапевта. Вчилися разом в одному інституті, а до того дня не бачилися. Після першого знайомства, Сергій запросив дівчину на побачення. Від тих пір вони разом. До закінчення навчання залишилося не так багато часу, тому молоді вирішили одружитися, щоб потім разом їхати за направленням на роботу.

Прийшла пора знайомитися з батьками. Спочатку Сергій запросив Оксану до своїх батьків. Дуже переживала дівчина, щоб сподобатися тату і мамі Сергія. Сім’я в них проста, достаток є, на життя вистачає. Тому, коли дівчина познайомилася з ними, заспокоїлася. Прийняли дуже добре, майбутня невісточка сподобалася батькам нареченого. Проста, вихована, розумна. Про таку дружину мріяли для свого хлопчика. Коли сіли обідати, стіл валився від їжі. Що там тільки не було. Картопля, котлети, голубці, салати, торт, фрукти. Оксані трішечки незручно було, що заради неї батьки так постаралися.

На наступну неділю планували піти знайомитися до батьків Оксани. Треба сказати, що тато і мама дівчини, люди інтелігентні, в них своє коло спілкування. Тому коли Оксана говорила, що в неї є наречений, мама мало вірила в це. Адже вона запримітила нареченого для своєї дівчинки у своєму колі. До примхи дочки віднеслася з недовірою. Побачимо що за принц, подумала вона. На вихідні, як і планували, Оксана привела Сергія знайомитися.

Татові дівчини наречений сподобався. Але мама не поспішала сприймати чоловіка, як нареченого доньки. Вона роздивлялася його з зухвалою посмішкою. Помітила по одежі, що достаток в його сім’ї не великий. Не такого чоловіка мріяла бачити поруч з Оксаною. Але поки що прийдеться потерпіти. Вона запросила всіх за стіл. На столі красувалися тільки салати з овочів і фрукти. Тато Оксани також не зрозумів, що придумала їхня мама. Але те, що чоловік їй не сподобався видно. За столом мама говорила безперестанку. Що потрібно їсти тільки здорову їду, ось як сьогодні. Що Оксана звикла жити в достатку, а він Сергій, зможе виконувати всі її забаганки, достатньо в нього коштів? В такому дусі продовжувала мама дівчини ще довго, але Сергій піднявся, подякував за гостинність, вибачився, і сказав, що йому терміново потрібно вийти. Оксана побігла слідом, кинувши на маму незадоволений погляд.

Татові Оксани також не сподобалася витівка дружини. Він нагадав їй звідки вона родом, і де була б, якби не одружився з нею. Наразі вимагає, щоб мама вибачилася перед нареченим їхньої доньки. Тому, що вибір рідної дитини потрібно поважати, а не перечити. Оксана і Сергій одружилися, як планували. Мама Оксани вибачилася перед майбутнім чоловіком доньки.

Оцініть статтю
Дюшес
Татові дівчини наречений сподобався. Але мама не поспішала сприймати чоловіка, як нареченого доньки. Вона роздивлялася його з зухвалою посмішкою. Помітила по одежі, що достаток в його сім’ї не великий. Не такого чоловіка мріяла бачити поруч з Оксаною