Таємно зробити тест ДНК, бо підозрювали, що внук не їхній і те, що з цього вийшло вразило кожного члена родини!

Невістка відразу не сподобалась самі хлопця, вона була зі звичайної сім’ї й не їхнього «рівня», хоча, як людина вона була хороша й ввічлива. Батьки натякали синові, що було б добре, якби він уникав спілкування з дівчиною, а коли мова зайшла про весілля, то намагалися його відмовити й провели серйозну бесіду, але це не дало жодного результату.

Невістка знала про погане відношення до неї, але вважала, як і чоловік, що вони з нею ближче познайомляться, а потім вона їм онуків народить, і їхнє спілкування покращиться.

Коли вони вперше побачили онука, то з впевненістю у голосі заявили: «Він не наш внук, бо у нього темне волосся й карі очі, а у їхнього сина зелені очі й світле волосся!». Звичайно ж, вони й не хотіли думати про те, що у родині невістки чимало темноволосих з карими очима. Вони для себе визначили, що внук не їхній й підтверджували надалі це своїми діями.

Невістку Олю це надзвичайно злило й вона не раз висловлювала свої думки, щодо того, що не варто так казати хоча б при дитині, але свекрам було все одно.

Коли свекри приїздили у гості, то просто казали, що це не їхній онук й, навіть, на руки його не брали, а згодом взагалі припинили приїжджати, а коли син надсилав їм сімейні фото, то тільки й повторювали, що це ще одне підтвердження, що внук не їхній.

Одного дня дружина отримала неочікуване повідомлення від свекрухи про те, що вони хотіли б вибачитися за всі свої слова й спробувати побудувати хороші родинні стосунки з внуком. Пара цьому дуже зраділа й з радістю відвезли сина на вихідні до бабусі з дідусем й радісно думали про те, що нарешті зможуть відпочити вдвох.

Після чудово проведених вихідних пара відправилась забирати свого сина додому.

– Зайдіть, у нас є до вас важлива розмова. Ми отримали результати ДНК тесту! – пара дивно переглянулась й увійшла у будинок.

lady.tochka.net

– Ми кілька днів тому занесли ДНК твого батька й сина на експертизу і вони підтвердили наші найгірші здогадки про те, що це не твій син!

Після цієї розмови пара мовчки повернулась додому. Дружина намагалась донести до чоловіка, що ніколи йому не зраджувала, навіть, думкою, й щоб підтвердити свої слова вирішила здати ДНК чоловіка та сина на експертизу.

Час йшов, чоловік продовжував жити з ними, але дуже сторонився дружини, мов не міг пережити того, що дізнався.

Згодом дружина отримала результати ДНК й запросила до себе додому свекрів. Зібравшись всією родиною, вона озвучила результат: «Мій чоловік на 99,9% є батьком нашого сина, а ось чому свекор не є дідусем онука на жоден відсоток потрібно запитати у свекрухи!»

 

Оцініть статтю
Дюшес
Таємно зробити тест ДНК, бо підозрювали, що внук не їхній і те, що з цього вийшло вразило кожного члена родини!