Телефонувала мама Оленки, і сказала, що на вихідний у них свято. Тридцять років подружнього життя. Тому запрошує всіх дітей святкувати з ними. Я звичайно не проти свята, але знаючи відношення батьків Оленки до мене, йти туди не хотілося

По своїй натурі, я романтик. Романтичні вечері, приємні сюрпризи, все це в моєму стилі. Одружені з Оленкою вже п’ять років. Але дивувати романтикою, я не припиняю. Правда, в останній час виходить рідше. У нас підростають два маленькі розбишаки, Андрійко, чотири роки, і Антон, один рік.

Ось і цього разу, на вихідні вирішив поїхати з дружиною в одне красиве місце. На березі річки я винайняв будинок на два дні. Вирішив, що попросимо мою маму побути з дітьми, а самі на відпочинок. Дружині поки що не говорив, нехай буде сюрприз. Але сюрприз був для мене. Виявляється телефонувала мама Оленки, і сказала, що на вихідний у них свято. Тридцять років подружнього життя. Тому запрошує всіх дітей святкувати з ними. Я звичайно не проти свята, але знаючи відношення батьків Оленки до мене, йти туди не хотілося. Дружина наполягала, недобре, коли відмовимося, адже це мої батьки.

Ми довго вибирали, що подарувати їм на свято. Вирішили купити мікрохвильову піч. В них її немає. Правда відношення тещі до таких речей також знаю. Але то був вибір Оленки. На неї мама ображатися не буде. У вихідний день, ми зібралися з дітьми, і поїхали на свято до батьків дружини. Виявилося, що святкують в ресторані. Ми не знали, ніхто не повідомив. Добре, що дома була старша сестра Оленки, яка приїхала з іншого міста, вона і сказала, куди їхати. Свято тільки починалося, ми приїхали вчасно. На запитання Оленки, чому нам не повідомили, куди їхати, теща відповіла, спочатку не встигла, потім забула, вибач. Я розумів, що така неувага до своєї доньки, через мене.

Сіли за стіл, виголошували тости, все добре. Потім встала мама Оленки, почала говорити. Дякувала всім за привітання, за те що знайшли час прийти. Потім сказала таке.
– Спасибі моєму старшому зятю (мається на увазі чоловік сестри), що подарував мені ланцюжок, а батькові дорогу вудку. Ми дуже раді за такі подарунки, і любимо вас і своїх онуків, яких ви нам подарували. Такі приємні подарунки не зрівняти з якоюсь мікрохвильовою. Я подивився на дружину. Вона сиділа бліда, з очей виступили сльози. Мама так образила при всіх. Я нервувався, нехай мене ображає, але ж її дочка вибирала для мами подарунок. Невже через нелюбов до мене, буде страждати Оленка.

Ми посиділи ще трохи, і зібралися йти додому. Теща побачила, підійшла. Почала говорити, що вона нічого такого не мала на увазі. Просто прийшлось до слова. Сьогодні її день, і вона може говорити, що завгодно, навіть якщо комусь не подобається. Навіть не вибачилася перед своєю дочкою. Ми забрали малечу, і поїхали додому. Я вийшов із кімнати, і зателефонував своїй мамі, щоб прийшла доглянула онуків, а ми поїдемо на два дні. Адже ще не вечір, і я встигаю показати свій романтичний сюрприз Оленці. Вона така засмучена. Треба підняти настрій. А про тещу ми більше не говорили, закрита тема. Нехай носиться зі старшою дочкою і її чоловіком. У нас є моя мама, яка завжди нам допоможе, і підтримає.

Оцініть статтю
Дюшес
Телефонувала мама Оленки, і сказала, що на вихідний у них свято. Тридцять років подружнього життя. Тому запрошує всіх дітей святкувати з ними. Я звичайно не проти свята, але знаючи відношення батьків Оленки до мене, йти туди не хотілося