Терпіти залишилося недовго. Через два місяці я закінчу школу, здам ЗНО й втечу з коханим в інше місто туди, де мама не дістане

Моя мама працює в поліції. Звучить, як вихваляння, а насправді я хочу поділитися з вами своїм невдоволенням, бо більше не маю кому поскаржитися. З дитинства я не знаю, що таке нормальні розваги та веселощі з друзями, адже живу за режимом, складеним мамою.

Садочок, школа, репетитори, заняття з плавання, спортивна секція. Вона спланувала геть усе. Мало того, що я не маю часу просто відпочити та як всі нормальні діти мого віку посидіти у соціальних мережах, так мама ще й визначає з ким мені можна спілкуватися, а з ким ні.

Так довелося розпрощатися зі своєю найкращою подругою Лесею, а все тому, що її тато отримував штрафи за перевищення швидкості. «Яблучко від яблуні далеко не падає» – улюблена фраза мами, тож перш ніж заводити з кимось дружбу, я повинна надати матері всю інформацію про людину з якою хочу зблизитися.

Знаєте з часом звикаєш жити у рамках, які для тебе побудували. Я не бунтувала, не влаштовувала скандали, не втікала з дому та ніколи не випрошувала нічого. Може так би й була слухняною дитиною, яка не створює проблем, якби не закохалася.

Артур – хуліган у всій красі. Він тікає зі школи, зриває уроки, погано навчається. Водить дружбу з якимись підозрілими типами, має шкідливі звички й надзвичайно мене приваблює. Інтерес взаємний, адже останні три місяці ми спілкуємося, а тиждень тому Артур запропонував зустрічатися. Звичайно я погодилася, але матері в цьому ніколи не зізнаюся. Я не буду знайомити її зі своїм хлопцем, бо наперед знаю, що вона змусить розірвати ці стосунки.

Щоб піти на побачення мені доводиться брехати. Добре, що Поліна, моя сусідка по парті, мене прикриває, адже мамі я кажу, що ми готуємо з нею важливий проєкт. Головне, щоб вона нічого не запідозрила, бо шкуру здере й живого місця не залишиться.

Терпіти залишилося недовго. Через два місяці я закінчу школу, здам ЗНО й втечу з коханим в інше місто туди, де мама не дістане.

Оцініть статтю
Дюшес
Терпіти залишилося недовго. Через два місяці я закінчу школу, здам ЗНО й втечу з коханим в інше місто туди, де мама не дістане