Теща повідомила, що Інна родила раніше терміну на місяць і нібито це все через сварку з Тарасом. Тож вона пpигp _oзила, що подасть в суд.

Інна з Тарасом вранці посварилися через якусь побутову дрібничку і, щоб уникнути вияснення стосунків розбіглися, хто куди. Чоловік на роботу, а жінка в магазин. Сварки в період вагітності мають якийсь загостреніший характер.

Увечері, з надією на те, що Інна притупила свій пил, Тарас повернувся додому. Та побачив те, чого аж ніяк не очікував: в коридорі стояла повна речей валіза.

– Ну і як це розуміти?

Розумій як хочеш.

– Мені не зрозуміло, що і для чого ти задумала? Тобі скоро народжувати, а ти пакуєш валізи? Ти серйозно?

З-за дверей кухні виглянула голова тещі, що відповіла замість доньки:

– Вона буде жити у мене. Я завжди знала, що з тебе діла не буде. Живете від зарплати до зарплати.

– Аааа, так ось свідки ноги ростуть. Я мав би здогадатися. А як же наша дитина?

Та у відповідь знову пролунав лише голос Надії Іванівни:

– Якої дитини? Забудь про неї. Вона ще не народилася, а тобі уже немає чим прогодувати її.

Тарас закотив очі під лоб і повторив звернення до дружини. Все ж хотілося поговорити з нею. Та у відповідь пролунало лише жорстоке:

– Я не хочу з тобою говорити. Та й нема про що.

За мить в домі запала тиша. На душі в чоловіка стало гірко.

А потім він присів за стіл, обхопив голову руками і згадав, що не встиг подзвонити дружині в час обідньої перерви і повідомити радісну новину про підвищення на роботі.

Любов до Інни була безмежна. Сварки між ними траплялися рідко. Тарас завжди намагався загладити будь-які непорозуміння найменш болісно. А коли їхав з роботи, то не забував побалувати свою принцесу і купити їй щось приємне.

Він часто уявляв її в ролі мами. Як вона буде ніжно співати колискові їхній майбутній донечці, з яким трепетом буде вибирати для неї одяг.

В якійсь мірі в цій ситуації винна теща. Вона завжди лізла не в свої справи і керувала справами, які стосувалися лише життя подружжя.

Кинувшись в думки, Тарас заснув прямо за кухонним столом. А коли відкрив очі, то побачив, що уже 4 година ранку.

І саме у цей момент пролунав дзвінок. Цікаво, хто може дзвонити в таку пору?

Це була Надія Іванівна. Вона повідомила, що Інна родила раніше терміну на місяць і нібито це все через сварку з Тарасом. Тож теща пригрозила, що подасть в суд.

Та в цей час Тарас уже біг одягатися і викликати таксі.

Нині вони живуть у Києві. В любові і злагоді виховують донечку Орисю. А про той жахливий випадок забули назавжди.

Інна вчасно усвідомила, що матір тільки псує її щасливе майбутнє.

Не потрібно іти на поводу у своїх родичів, друзів. У вас своє життя, ви його автор і пишіть так, щоб бути щасливими, а не жаліти про скоєне через десятки років. Навіть якщо ви зробите помилку, вона буде ваша і нестиме для вас окремий цінний урок життя.

Оцініть статтю
Дюшес
Теща повідомила, що Інна родила раніше терміну на місяць і нібито це все через сварку з Тарасом. Тож вона пpигp _oзила, що подасть в суд.