Надія Петрівна дізналася, що в чоловіка немає квартири в цьому місті, і вони житимуть у них, то вже не приховувала своєї неприязні до зятя. Знайшла б собі іншого. Так ні, вчепилася за того Вадима

Коли Мар’яна повідомила, що виходить заміж, батьки не розуміли такої спішки. Вона ще молода, можна пожити для себе. Але дівчина твердила одне, кохаю. Тому через деякий час одружилися з Вадимом. Теща зятя не злюбила відразу. За те, що так рано покликав заміж. Адже їй всього двадцять два роки. Знайшла б собі іншого. Так ні, вчепилася за того Вадима, неначе на світі чоловіків більше немає.

Та коли Надія Петрівна дізналася, що в чоловіка немає квартири в цьому місті, і вони житимуть у них, то вже не приховувала своєї неприязні до зятя. З перших днів вона чіплялася до нього. Не так став, не туди поставив речі, чому не прибрав після себе. І так кожен день. Спочатку Вадим мовчав, думав, що теща заспокоїться, але чим далі, тим все більше вона діставала його своїми претензіями.

Дійшло до того, що їсти сідали окремо. А коли всі були вдома, то Мар’яна приносила їду в кімнату. Так довго продовжуватися не могло. Вадим з Мар’яною вирішили поїхати жити в інше місто. Вони довго шукали там роботу, щоб їхати знати куди. Винайняли квартиру і лише потім дівчина повідомила батькам, що вони виїжджають. Мов, чоловіка запросили в інше місто на роботу, то вони їдуть разом.

Надія Петрівна зблідла. Єдина донька. Що ж вона наробила? Адже не подумала, що зять може поїхати та забрати Мар’яну з собою. Ніч не спала, все думала. Вони молоді люди. Їм потрібно жити окремо. Але щоб поруч. Вона не зможе жити без доньки. А як постаріють, хто за ними пригляне. Тому порадившись із чоловіком, вирішили, що розміняють свою трикімнатну квартиру на дві. Однокімнатну для них із чоловіком, а двокімнатну для Мар’яни з Вадимом.

Наступного дня Надія Петрівна запросила молодят до столу. Вона приготувала смачні страви, тому пригощала від душі. Вадим скоса поглядав. Щось йому не подобалася теща. Але коли вона почала вибачатися за свою поведінку, чоловік зовсім не знав що і думати. Вибачення прийняв, адже вони сім’я. Надія Петрівна розповіла, про те що розміняють квартиру, і вони житимуть окремо. Вадим і Мар’яна переглянулися і не знали що і сказати у відповідь. Все це сталося так несподівано, як сніг на голову, та ще й від Надії Петрівни, такого щастя вони точно не очікували. але мамине повідомлення їм подобається.

Оцініть статтю
Дюшес
Надія Петрівна дізналася, що в чоловіка немає квартири в цьому місті, і вони житимуть у них, то вже не приховувала своєї неприязні до зятя. Знайшла б собі іншого. Так ні, вчепилася за того Вадима