Чоловік після того, як розлучилися, не допомагає, аліменти не платить. Навіть дітей уникає. Олег тата не пам’ятає, а Настя, коли його побачить, біжить з радістю, але марно.

Тетяна поспішала додому. Її чекають діти. Вони з бабусею сьогодні весь день.  Старшенькій Оленці виповнилося десять років. Святкуватимуть в дитячому кафе. Тому у Тетяни багато справ. Добре, що мама допомагає, Олегу всього п’ять років, самих дома лишати дівчина не хоче.

Тато діток пішов від них, коли Олегу був один рік. Знайшов собі іншу. Наразі живуть вони втрьох, допомагає мама Тетяни. Чоловік після того, як розлучилися, не допомагає, аліменти не платить. Навіть дітей уникає. Олег тата не пам’ятає, а Настя, коли його побачить, біжить з радістю, але марно. Чоловік проходить мимо, немов не знає її.

У Тетяни багато справ, потрібно дітей одягати, скоро їхати в кафе. Прийдуть друзі Насті і їхні мами. Пролунав телефонний дзвінок. Дівчина взяла слухавку. Говорив колишній чоловік. Виявляється він пам’ятає, що сьогодні день народження Насті. Він збирається прийти на свято з дружиною, тому запитує де будуть відмічати. Спершу Тетяна навіть слова не могла сказати. Його не запрошували, Настя перед святом говорила, що найбільше не хоче, щоб приходив батько.

Тетяна здивувалася, чому такі розмови. Про нього взагалі не говорили. Донечка потім пояснила. Виявляється чоловік сам зустрів дочку, почав говорити, що хоче спілкуватися, пам’ятає про день народження. Прийде не один. Але одно його турбує. Наразі немає коштів, то вони завітають, а подарунок купить потім.

Тетяна зателефонувала колишньому, сказала, якщо хоче прийти, то подарунки щоб були обом дітям. Нехай під’їжджає до їхньої квартири, далі поїдуть разом. Чоловік не з’явився ні в цей день, ні в наступні.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік після того, як розлучилися, не допомагає, аліменти не платить. Навіть дітей уникає. Олег тата не пам’ятає, а Настя, коли його побачить, біжить з радістю, але марно.