Тільки Надія з дому, Михайло слідом. Слідкував обережно, щоб дружина не запідозрила нічого. В той вечір чоловік вияснив з ким зустрічається його друга половина.

Вже три роки, як Михайло вдруге одружився. Так сталося, що з теперішньою дружиною вони працюють вже давно. Він згадує, як вперше Даша прийшла на роботу. Така тендітна, несміла, мило усміхається. Михайло ще тоді звернув на неї увагу. Але в нього дружина, діти. Тому поглядом на симпатичну новеньку все і закінчилося. Потім її перевели в інший відділ, і чоловік мало її бачив. Говорили, що зустрічається з кимось.

З дружиною у Михайла відносини не складалися з самого початку. Сварки на рівному місці, то вже так завжди. Спочатку чоловік вирішив, що терпіти не слід, розлучиться. Але Надія повідомила новину, вона вагітна. Тому про розлучення не було більше мови. Дитя залишати без тата, то не про Михайла. Вони і надалі сварилися. Це стало звичкою їхнього життя. Миру між ними немає ніколи. Наразі Михайло думає, як він зміг стерпіти стільки років?

Коли народився Дмитрик чоловік радів, гордився, що в нього спадкоємець, продовжувач роду. На всі нападки дружини не звертав уваги. З Дмитриком гулявся весь час, як тільки приходив додому. Вночі вставав до нього, якщо малий плакав. Надія трохи притихла. Адже подруги розповідають, що їхні чоловіки до дітей не підходять. Не те, щоб гуляти з ними. А в неї Михайло турботливий, опікується сином.

Через два роки в них знову народився син, Толя. Михайло, як і раніше турбується про синів. Толя також підпав під його опіку. Надія вже не звертає уваги на його допомогу. Знову сварки. На цей раз причина, Михайло їй мало приділяє уваги. Дівчині набридло сидіти вдома з малими дітьми, вона бажає розваг. З недавніх пір увечері ходить розважатися з подружками. Чоловік тому радий. Нехай іде, менше сварок, тихо вдома.

Одного разу телефонувала подруга Надії, Зоя. Вона запитувала, де Надія. Зоя чекає її вже другу годину, а вона не йде і слухавку не бере. Михайло замислився. Дружина пішла з дому три години тому. Зателефонував їй. Надія відповіла на дзвінок. Чоловік запитав де вона знаходиться. Дівчина не задумуючись відповіла що сидять із Зоєю в кафе. Михайло насторожився. Обманює, але навіщо? Що за причина?

Коли Надія вночі повернулася додому, від неї несе спиртним. Чоловік не сказав нічого. Наступного разу, коли дружина повідомила, що йде відпочивати, Михайло телефонував своєму другу Юрію. Він нещодавно одружився, дітей немає. Михайло просив їх приїхати, побути з його дітьми. Виникли термінові справи, коли повернеться, розповість. Юрій погодився. Адже разом із Юлею вони справляться.

Тільки Надія з дому, Михайло слідом. Слідкував обережно, щоб дружина не запідозрила нічого. В той вечір чоловік вияснив з ким зустрічається його друга половина. Навіть провів їх до готелю куди вони пішли після доброї вечері в ресторані. Сумнівів не залишилося. Михайло вернувся додому, в той же вечір поміняв замок у дверях. Подякував Юрі і його дружині за допомогу. Замкнув двері й полягали з дітьми спати.

Проснувся від грюкоту. Надія дзвонила у двері, стукала кулаками, кричала. Михайло переслав їй на телефон світлину, яку встигзробити, поки вони сиділи в ресторані. Дружина затихла. Мабуть, продивляється повідомлення. До ранку чоловік її не чув. Коли збирався на роботу, Надія подзвонила у двері, зайшла. Розмови не вийшло, тому що знову зривалася на крик. Та цього разу Михайло її не терпів, виштовхав.

Лише через суд Надії вдалося забрати дітей до себе. На квартиру прав у неї не має. Через те, що там прописана мама Михайла. Чоловік із синами спілкується часто, а Надія лікті кусає. Тому чоловіку, з яким зустрічалася, вона не потрібна. Він просто розважився. Наразі одна. Якось так сталося, що Даша підтримала Михайла під час розлучення. Потім він побачив яка мила в неї посмішка. І взагалі, з нею поруч навіть мовчати приємно. Даша не проти зустрічатися. А через пів року одружилися тихо, без весілля. Воно їм не потрібне. Щастя тишу любить. Вони як дві половинки доповнюють одне одного. Незабаром їхня родина поповниться на одного чоловічка. На УЗІ сказали, що дівчинка.

Коли Надія оговталася після розлучення, вирішила, що не дасть спокійно жити колишньому чоловіку. Тим паче, що він одружився. Вона їх достане. Але не вийшло. Михайло пригрозив, якщо хоч косо гляне в сторону його нової дружини, він продасть квартиру, найме гарного адвоката, і відсудить дітей. Тим паче, що Надія живе на найманій квартирі, навіть мама її не хоче жити з нею під одним дахом. Допомогло, залишила їх у спокої.

Оцініть статтю
Дюшес
Тільки Надія з дому, Михайло слідом. Слідкував обережно, щоб дружина не запідозрила нічого. В той вечір чоловік вияснив з ким зустрічається його друга половина.