Тільки но я почала дрімати, як знову прилізла Яна. Цього разу вона не змогла увімкнути телевізор, бо треба ввести пароль від вайфаю. Ну це ж життєво необхідно будити вагітну жінку через телевізор!

Я була на восьмому місяці вагітності, коли мого чоловіка відправили у тривале відрядження. Оскільки він боявся залишати мене саму, моя мама була на той час на заробітках, а свекруху я б просто не витерпіла, Остап вирішив, що буде доречним запросити до нас в гості свою молодшу сестру Яну. При чому вирішував він це без моєї участі.

Одинадцята дня, дзвінок у двері. Гостей я не чекала, тому здивувалася, пішла відкривати. На порозі Яна з валізою та претензією, чого це я так довго йду до дверей. А й справді, чого б це раптом я так повільно ходжу на восьмому місяці вагітності із десяти кілограмовим животом поперед себе.

Добре, хоч приїхала не з порожніми руками. Привезла із собою харчі, свекруха передала. Там і налисники, голубці, фарширований перець. Усе, чого мені останнім часом хотілося. Хоч стосунки у нас із мамою чоловіка не найкращі, але за їжу я була щиро вдячна.

Ввечері з роботи повернувся чоловік. Між нами відбулася серйозна розмова. Ніби й сварити його не варто, він же все-таки хвилюється, але з іншого боку, краще б попередив, що покличе сестру в гості. Ну ми зійшлися на тому, що краще Яні залишитися, але за однієї умови, нехай викине свій жахливий парфум, бо мене від нього вивертає.

Наступний ранок почався о сьомій ранку. Я прокинулася від того, що наді мною стоїть зла Яна й вимагає аби я зварила їй каву.

-Ти це серйозно? Взагалі совість втратила. Я цілу ніч не спала, через кожні 10 хвилин до туалету бігала. Дай поспати!

-Не дам, я не знаю, як працює ваша кавомашина. Йди покажи мені – вередувала сестра чоловіка, не вгаваючи.

У мене почалися серйозні нерви. Довелося підійматися та йти проводити інструкцію з експлуатації. Залишила Яну на кухні, а сама повернулася в ліжко, сподіваючись, що вдасться ще поспати. Тільки но я почала дрімати, як знову прилізла Яна. Цього разу вона не змогла увімкнути телевізор, бо треба ввести пароль від вайфаю.  Ну це ж життєво необхідно будити вагітну жінку через телевізор!

Ми посварилися. Я зрозуміла, що з такими темпами народжуватиму раніше встановленого терміну, тож до кінця вечора відправила сестру чоловіка назад у село й спокійно залишилася наодинці із собою та малюком, який уже активно вигравав футбол у моєму животі.

Оцініть статтю
Дюшес
Тільки но я почала дрімати, як знову прилізла Яна. Цього разу вона не змогла увімкнути телевізор, бо треба ввести пароль від вайфаю. Ну це ж життєво необхідно будити вагітну жінку через телевізор!