Тільки виписалася з лікарні, як син 0шeлeшиB пропозицією: “Мамо, давай розміняємо квартиру, а тобі купимо кімнату в комуналці”

Нещодавно я потрапила до лікарні. Трошки серце прихопило, лікар порадив підлікуватися. Я пенсіонерка, але працюю ще прибиральницею в ЖЕКу на пів ставки.Вирішила на собі не економити і таки лягла в стаціонар.

Тільки я  виписалася з лікарні, як син  ошелешив новиною: “Мамо, давай розміняємо квартиру, а тобі купимо кімнату в комуналці”. Всьому виною моя невістка Ліна. Пів року як син одружився і привів молоду дружину до нас додому. З перших же днів нашого життя стосунки у мене з невісткою не складаються.  Ліна йому  фактично вилізла на голову. У всьому Артем її слухає. Ось й ідея з продажем квартири теж належить їй.

Мамо, давай продамо нашу  квартиру, тобі купимо кімнату в комуналці, а собі візьмемо кредит на квартиру у новобудові.

 

Джерело: aif.by

– Або можеш взяти кредит нам на перший внесок на квартиру, таким чином ти віддаси половину вартості нашої квартири, тобто мою частину. І зможеш далі жити тут сама…

-Сину, ну як же так… Ми пів життя з твоїм батьком працювали, стояли в черзі на цю квартиру.

Як  же я в такому віці буду в комунальці жити?  Зараз  лікарня поруч, та й робота під боком. Та й хто мені дасть кредит в такому віці і з таким достатком?

Син продовжує наполягати на своєму. Схиляє мене до продажу квартири. Стосунки у нас погіршилися, живемо як сусіди, а не рідні люди. Артем не хоче мене зрозуміти, а я не хочу доживати віку в кімнаті у комуналці. Ось як життя влаштоване, на старості років хочу душевного спокою, але син не дає дихати з переїздом. 

Що робити? Не знаю…Щоб Ви порадили, я на роздоріжжі…

Оцініть статтю
Дюшес
Тільки виписалася з лікарні, як син 0шeлeшиB пропозицією: “Мамо, давай розміняємо квартиру, а тобі купимо кімнату в комуналці”