Тітонько, вp _ятyй мене, я не хочу більше додому

Скільки пам’ятаю свою сестру Риту, то за нею  завжди росли золоті верби. У школі вона вчилася погано, мама п ила заспокійливе перед тим, як піти на батьківські збори. Вчителі завжди говорили про жахливу поведінку та низькі оцінки моєї сестри. Мама винуватила себе, бо ми жили в неповній родині. Батько покинув нас, і пішов жити до іншої жінки. Мама не стала його впрошувати.

Вдома Рита була не краща. По господарсту нам не допомагала. Навіть тарілку після себе не хотіла помити.

Мама часто плакала вночі, нашіптуючи молитви й  ім’я молодшої дочки. З горем навпіл Рита закінчила  школу, вступила в коледж навчатися на перукаря. Ми вже здалися.  Не треба було цього робити…

Джерело: mk.ru

Рита дізналася, що таке алк ологоль, гулянки. А  перед вісімнадцятиріччям  сказала нам з мамою, що вагітна на 3му місяці. Батько дитини відмовився одружуватись. 

Так народився Женя. Ми стали виховувати хлопчика разом, а Риту відправили під суворий контроль.

Рита  майже не хотіла проводити час з сином, але ми з мамою, усвідомивши свою помилку, тримали її  під контролем. Вона ходила тільки на начання і  додому.

Рита все ж закінчила навчання і отримала спеціальність. Я знайшла її роботу в міцевій перукарні.  Клієнтів вистачало, її навіть хвалили. Ми на деякий час видихнули…

Але незабаром сестра здивувала нас новиною: виходить заміж. Рита привела до нас знайомитися Олексія. Хоч на вигляд він був тверезий, але у розмові був грубий, неприємний, проте мав власну квартиру й тримав палатку на ринку.

Після весілля Рита з Женею переїхала жити до чоловіка. Ми переживали, як там наша непристосована до життя Рита справиться в ролі дружини і мами. Інколи ми ходили до Рити вгості. На наш подив вона добре справлялася з роллю дружини та матері. А Олексій  став заглядати в чарку.

Через 2 роки у них народилася донечка Маринка. Все було спокійно, поки одного дня до нас не прибіг Женя. весь в сльозах, брудний та голодний.

Тітонько, врятуй мене, я не хочу більше додому.

До нас додому прийшли чужі тітки, вони забрали Маринку, а я біля дверей почув, що вони хочуть забрати і мене, і втік. Я довго біг, вони мене не спіймали.

Виявляється, що Олексій п ідсадив Риту  на всяку гидоту. Їй стало зле, і сусіди викликали швидку.

Олексія судили. Риту ми відправили на лікування. Невідомо, чи це буде мати результат. Для її дітей я стала опікуном. Не хочу моїм племінникам такої тяжкої долі.

Оцініть статтю
Дюшес
Тітонько, вp _ятyй мене, я не хочу більше додому