«Той тел _епень ні про що не здогадається…» – Замість того, щоб надіслати повідомлення коханцеві я випадково відправила його чоловікові

Ми сиділи в одній кімнаті. Чоловік дивився телевізор, а я лежала на дивані й писала повідомлення своєму коханцеві. Я ледь могла стримати посмішку на обличчі коли читала його повідомлення. Ми познайомилися лише нещодавно й ми якраз переживали квітково-романтичний період. Він писав такі повідомлення, що мене аж кидало у жар. Від свого чоловіка я давно такого не відчувала. За останній рік ми так віддалилися один від одного, що я вже й не вважала себе його жінкою. Так співмешканка в одному ліжку.

Я тільки закінчила писати повідомлення про нашу наступну зустріч. З понеділка чоловік йшов на роботу й квартира була у нашому розпорядженні. Коханець запитав, чи чоловік не здогадується. А я відповіла: «Той телепень ні про що не здогадується, навіть якщо ми займатимемося коханням у нього перед носом». В телевізорі показали цікаву рекламу й я відволіклася. А потім машинально натиснула на значок «Відправити».

Моє серце йокнуло, коли чоловікові прийшла смс. Я одразу відчула страх. Подивилася в телефон й ледь не втратила свідомість. Я відправила це йому. А він вже розблоковував. Все сталося швидко. Мій чоловік прочитав повідомлення та побачивши мене все зрозумів. Не потрібно було навіть нічого пояснювати. Моє обличчя говорило саме за себе. А чоловік ніколи не був дурником, хоч я й написала, що він «телепень» Цілий вечір ми сварилися та звинувачували один одного. А на наступний день я пішла від нього до коханця.

Зараз в нас триває процес розлучення. Я не збираюся залишати йому квартиру. Нехай віддає половину майна, яке ми нажили разом. Відтепер сваримося через адвокатів. Не можу повірити, що мій телефон так мене підставив. Варто бути обережнішою наступного разу.

Оцініть статтю
Дюшес
«Той тел _епень ні про що не здогадається…» – Замість того, щоб надіслати повідомлення коханцеві я випадково відправила його чоловікові