Трійня у 45! Ба, більше…

 

У 45-річному віці, як правило, більшість сучасних жінок живуть для себе – діти вже дорослі. Однак часом життя підносить сюрпризи. Діватись нікуди – приймаєш дарунок долі як належне.

Такий сюрприз підготувала доля і для 45-річної Келлі, котра вже встигла видати заміж дочку. Лікар під час огляду повідомив жінці, що вона ще раз стане мамою і цього разу в неї буде трійня.

Келлі і її чоловік Джон готувалися до цієї події впродовж дев’яти місяців. Однак несподіванки в сім’ї цим не закінчилися. Те, що сталося під час пологів, схвилювало навіть самих лікарів…

А до того подружжя вело звичний спосіб життя, готувалося до поповнення. За цей час воно встигло облаштувати кімнату для трійнят. Придбали маленькі ліжка, а також спеціальну коляску для прогулянки з дітками.

І ось настав день пологів. Келлі до цього готувалася дуже ретельно. Коли розпочалися пологи, вона вже перебувала в лікарні під пильним наглядом спеціалістів.

І ось ця мить – на світ одне за одним появилися малюки. Та ба! На цьому історія не закінчилася. На подив самим лікарям після народження третьої дитини у Келлі знову почалися перейми, і на світ  появилося ще одне маля.

Лікарі аж ахнули від подиву, адже на УЗД «висвічувалися» лише три голівки. Справжнім дивом стала для всіх поява четвертого маляти. Очевидно під час діагностики одне маля ховалося за спинами своїх сестричок.

Як стверджують спеціалісти, одночасне запліднення клітин природнім шляхом четвірнею трапляється вкрай рідко, приблизно на 730 000 один випадок, який випав цього разу сім’ї Келлі і Джона.

Однак Келлі сприйняла цей сюрприз як найбільший дарунок долі – вона почувалася щасливою.

Протягом місяця малюки перебували в лікарні на терапії – вони набирали вагу і міцнішали.

І ось Келлі змогла забрати малят додому. Жінка була щаслива як ніколи до того, адже це таке щастя виховувати чотирьох дівчаток, які, як квіточки, подібні одна на одну.

 

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Трійня у 45! Ба, більше…