Тут колишнього чоловіка наче підмінили, він почав вибачатися за свій вчинок, переконувати мене в тому, що кожен має право на пoмилку, вважав, що може повернутися в наше з донькою життя, адже він не винен у зpаді, це та жінка його чимось нап _oїла та cпokycила, а потім пpимycилa нас вигн _aти з дому

Ми з чоловіком прожили понад 10 років, все у нас було добре: підростала донечка, жили у власному будинку в достатку, Ігор був чудовим сім’янином, любив мене та донечку, увесь свій вільний час проводив з нами.

Проте після того, як він зустрів свого колишнього однокласника та він запропонував Ігорю більш високооплачувану роботу, все змінилося до непізнаваності.

Ігор почав пропадати надовго, вони з однокласником часто ходили в загул, іноді чоловік навіть не приходив додому ночувати. Розмовляти з ним про це була марна справа, Ігор відразу починав скандалити зі мною. З нами йому вже було нудно та Ігор зовсім перестав приділяти увагу своїй доньці.

Та це ще не найгірше: одного разу він привів додому якусь л ахудру та сказав, щоб ми з донькою забиралися з його дому, адже тепер він буде жити тут з нею.

Надворі був пізній вечір та донька уже міцно спала. Я просила його пожаліти дитину та чоловіка наче підмінили та все, чим він нам допоміг – це викликав таксі та переніс сонну донечку в салон автомобіля.

Мені нічого не залишалося, як похапцем зібрати найбільш необхідні речі та сісти в авто. Ми поїхали в моє рідне село. Там у мене був будинок, який мені у спадок залишили дідусь з бабусею та я використовувала його як дачу. Донечка прокинулась тоді коли ми приїхали, я її взула та сказала, що це тепер наш новий дім.

Таксист, який привіз нас в село був неприємно вражений вчинком Ігоря та грошей з нас не взяв. Залишив мені номер свого телефону та сказав, щоб я телефонувала йому у разі потреби.

Я думала, що в моєму житті настала чорна смуга, проте помилилась, вона у мене закінчилась рівно в той момент, коли чоловік вигнав нас з донькою зі свого дому.

По сусідству від мене жив сільський підприємець, він знав мене ще змалечку, добрий чоловік. Микола Васильович допоміг нам з донечкою залатати будинок, приносив нам городину та інші харчі. Таксист, що нас підвозив, Михайло, теж допомагав..

Я розлучилася зі своїм чоловіком. Мої справи пішли вгору. Згодом Микола Васильович поділився зі мною своєю худобою та я теж стала продавати сільськогосподарську продукцію. У мене з’явилися гроші.

Невідомо як до Ігоря дійшли чутки про мій успіх та він вирішив до мене повернутися. Коли він приїхав, то не повірив своїм очам: замість старої халепки стояв чудовий будинок, замість наляканої слабкої жінки стояла ефектна господиня, донька взагалі до нього не вийшла.

Тут колишнього чоловіка наче підмінили, він почав вибачатися за свій вчинок, переконувати мене в тому, що кожен має право на помилку, вважав, що може повернутися в наше з донькою життя, адже він не винен у зраді, це та жінка його чимось напоїла та спокусила, а потім обманом заставила нас вигнати з дому.

А я стояла, дивилась на нього і думала чи він вірить сам в ту маячню, яку мені зараз говорить. Потім показала йому дорогу до воріт та пішла займатися своїми справами.

Оцініть статтю
Дюшес
Тут колишнього чоловіка наче підмінили, він почав вибачатися за свій вчинок, переконувати мене в тому, що кожен має право на пoмилку, вважав, що може повернутися в наше з донькою життя, адже він не винен у зpаді, це та жінка його чимось нап _oїла та cпokycила, а потім пpимycилa нас вигн _aти з дому