Ти рідну маму на весілля не захотів кликати? Це жарт?!

Все своє доросле життя, вона працювала на кількох роботах, щоб забезпечити дітей всім необхідним, щоб кожен міг щасливим бути! Навіть двом своїм кровинкам, синові й донечці, по квартирі купила, а він просто вирішив не запрошувати її на весілля…

Мами, що так старалась для них не була запрошена на весілля, проте батько, що покинув їх у дитинстві там був. Після розлучення, він бачився з синами кілька разів і це було чистою випадковістю, що нерідко стається у невеличкому місті. Він не вітав їх з днем народження, не водив у зоопарк та не передавав подарунки чи цукерки, але запрошення на день народження сина таки отримав.

vplate.ru

Він вдало влаштував своє життя та кар’єру, побував у багатьох країнах та міняв жінок, як шкарпетки, а вона не спала ночами, щоб дати дітям все потрібне. Не можу сказати, що він був поганою людиною, бо може таки знайшлися діти, яким він допоміг, але до цих він не мав жодного відношення.

Біологічний батько на весілля сина прибув не сам, а у компанії з четвертою (по паспорту) жінкою та двома їхніми спільними дітками. Більше рідні на весіллі не було, бо рідна сестра відмовилась їхати на весілля, де не буде їхньої мами.

Всі навколо морочили собі голову, що ж могло статися між сином та мамою. Можливо, причина у батькові, що так раптово з’явився у його житті? Розповів щось жахливе про неї?

Але ні, правда крилась у красивій та хитрій нареченій. Вона поставила чоловіка перед фактом, що якщо він її кличе заміж, то й оплачувати святкування повинен він. Звичайно, йому більше нікуди було звернутися, як до мами, бо на його власні накопичення «вони» вирішили придбати автомобіль.

Він прийшов до мами й попросив її оплатити весілля, але та погодилась тільки з умовою, що оплатить тільки тих гостей, що прийдуть з боку нареченого і яких не покликав його недавно виявлений батько (їх було десь десять, окрім його сім’ї) та батьки нареченої (близька 70).

Хлопець не захотів приймати пропозицію мами, хоча й знав про її хитке фінансове становище й обірвав з нею будь-який зв’язок.

Покупку машини молодята таки вирішили відкласти й гучно відсвяткувати початок нового етапу у житті. Син до ранку веселився й танцював, доки його мама плакала весь день та всю ніч з думкою про те: коли вона змогла так оступитися у його вихованні?

Оцініть статтю
Дюшес
Ти рідну маму на весілля не захотів кликати? Це жарт?!