Ти ще надумай всю зарплату їм віддавати. Ну то й що, що твої внучки. Вони люди дорослі, нехай самі думають, як вижити.

Денис з Оксаною одружилися. В той час у чоловіка хворіла мама. Думали, що простуда, і вона швидко вилікується, але мамі ставало все гірше. Які ліки їй не діставали, нічого не помагало. Померла мама через місяць після того, як вони одружилися. Все сталося так швидко, що вони потім довго приходили в себе. Добре, що в Дениса поруч Оксанка. А тату зовсім погано було. Постарів років на десять. Але потрібно жити далі.

Невдовзі тато познайомився з жінкою, яка йому сподобалася. Вони не довго зустрічалися. Вже через пів року, після того, як померла мама, тато привів Галину до себе. Запросив дітей в гості для знайомства з його майбутньою дружиною. Адже одному залишатися рано, а в сина своя сім’я. Тому, як і думав Петро Михайлович, перепони зі сторони сина не буде. Йому навіть легше від того, що поруч із татом хтось знаходиться.

Знайомство пройшло добре. Спокійна, врівноважена Галина сподобалася як Денису, так і Оксані. Вони довго сиділи, розмовляли. Виявилося, що в Галини є донька, заміжня, яка наразі живе в їхній квартирі. Має сина. Тому жінка пішла до Петра Михайловича жити. Не будуть мішати молодим. Діти живуть окремо (малося на увазі Денис з Оксаною, і донька Галини з чоловіком), а вони будуть допомагати в міру можливостей.

Після знайомства з Галиною, зустрічі стали частішими. Всі свята святкували разом. Так повелося, що походи на прогулянку, чи в театр, обов’язково ходили всі разом. Денису подобалося, що тато ожив, в нього появилися плани на майбутнє. Невдовзі Оксана повідомила, що вагітна. Тому вся увага наразі прикута до майбутньої мами. Прогулянки вечорами, здорова їжа, овочі, фрукти. Всім цим зайнялася Галина. Вона говорила, що в неї вже є досвід, як наглядати за вагітною.

У визначений термін Оксана народила двійню, донечки. Сюрприз був для всіх. Лише дівчина знала про двоє дітей, але не говорила. Нехай радіють, як все буде позаду. Роботи добавилося вдвоє більше. Добре, що донечки спокійні, Оксана встигає з ними. Увечері чоловік допомагає. Часто приходили дідусь і Галина. Вони добре бавилися з дівчатками. Мир і злагода. Денису подобалося, що так вдало тато знайшов собі Галину.

З появою двох донечок, в сім’ї відчувається не достаток грошей. Оксана просить чоловіка, щоб поговорив зі своїм татом. Він може допомагати їм деякий час, поки дівчина піде на роботу. Денис вирішив поговорити, коли вони прийдуть до них у гості. Галина і Петро Михайлович прийшли в той же вечір. Коли Оксана з Галиною вкладали дівчат спати, Денис почав розмову про гроші. Йому незручно про це говорити, але скоро він буде весь у боргах. Тато погодився допомогти.

Дітки спали, тому Петро Михайлович і Галина збиралися йти додому. Коли їх провели й повернулися до квартири, Денис помітив телефон тата, що лежав на столі. Чоловік взяв телефон, і побіг доганяти тата з його дружиною. Біг він безшумно, тому коли відстань залишилася зовсім маленька, почув як Галина виказує Петру Михайловичу:
– Ти ще надумай всю зарплату їм віддавати. Ну то й що, що твої внучки. Вони люди дорослі, нехай самі думають, як вижити. Чому ми повинні себе ущемляти? До речі, в мене також є донька, то може другу половину грошей їй будемо віддавати?

Тато йшов мовчки. Денис не став сповіщати, що їх догнав, мовчки повернув назад. Вдома розповів Оксані. Яка ж лукава виявляється Галина. До них така добра, а поза очі тата намовляє. Наступного дня Денис і Оксана пішли до тата віднести телефон. Чоловік котив візочок, дружина йшла поруч. Назустріч тато з Галиною. Привіталися. Денис дивився на жінку і мовив:
– Тату не потрібно нам твоя зарплата, ми люди дорослі, самі подумаємо як вижити, не ущемляй себе й особливо Галину.

Оцініть статтю
Дюшес
Ти ще надумай всю зарплату їм віддавати. Ну то й що, що твої внучки. Вони люди дорослі, нехай самі думають, як вижити.