Ти також попався на їхній прийом. Наташа з трьома подругами так poзвoдять чоловіків. Погоджуються йти на побачення, а приходять з подругою. Якщо чоловік і далі погоджується зустрічатися, наступного разу йде друга подруга. А коли втретє запрошує, йдуть всі разом. Так вони розважаються.

Андрій ішов розчарований. Сьогодні ходив на побачення. Знову йому не подобалася дівчина. Вже вкотре намагається хлопець знайти ту єдину, з якою хотів би прожити все життя. Але не виходить. Скільки дівчат запрошував на побачення, та тільки після першої зустрічі більше не з’являвся біля тієї дівчини. Інколи йому здається, що всі негаразди від нього. Мабуть, багато чекає від дівчини, але ні в одній не помітив тих якостей, які б хотілося.

Одного разу зустрів друга, який ішов із дружиною. Разом із ними йшла дівчина, на яку Андрій тільки поглянув, серце так і застукало пришвидшено. Познайомилися. Наташа мило усміхалася. Якраз таку він і шукав останнім часом. Милу, розумну, яка розуміє тебе з півслова. Трохи прогулявшись з друзями, запросив Наташу на побачення. Вона не відмовила. Здавалося, що зраділа його пропозиції. Андрій же не міг дочекатися наступного дня.

Коли вони зустрілися, чоловік ледь розчарований. Дівчина прийшла зі своєю подругою. Якби сказала, що буде не одна, Андрій взяв би з собою когось із хлопців. А так втрьох пішли до кафе. Наташа не почувалася винуватою, а навпаки, навіть раділа, що з нею подруга. Вони часто сміялися, говорили між собою. Чоловік сидів нахмурений. До кави дівчата заказали тістечка, тортик. Навіть не запитали Андрія, чи є в нього гроші, щоб розрахуватися.

Чоловік думав, під яким приводом йому піти звідти. Неначе прочитавши його думки, подруга встала, вибачилася і пішла у своїх справах. Залишок вечора провели цікаво. Нарешті Наташа звернула на нього увагу. Вони довго розмовляли, цікавилися хто де вчився, та де працює. В розмовах не помітили, як вже закриття кафе. Андрій розрахувався. В голові він прикинув, що на наступний похід у кафе, йому вистачить, але до зарплати не дотягне.

Наташу чоловік проводжав. Вони не поспішаючи йшли до її будинку. Андрій розумів, що дівчина подобається йому все більше. Тому призначив побачення наступного дня. Наташа не проти. Обіцяла прийти. Чоловік ледь не промовив, щоб приходила одна, але вчасно стримався. До другого побачення готувався особливо ретельно. Весь час продумував, як йому сказати, що вона подобається йому. І обов’язково прийти з квітами. От тільки які вона любить, він не знає.

Біля кафе Андрій чекав не довго. Коли побачив Наташу, що вона знову йшла не одна, хотів розвернутися і піти, але вчасно стримався. Сьогодні дівчина прийшла з іншою подругою. Все повторилося, як і першого разу. Подруга поїла, випила каву, встала і пішла собі. Цього разу настрій в Андрія зіпсований. Ледь діждався закінчення вечора. Провів Наташу додому. Про наступне побачення не заговорив, попрощався.

Вдома він зателефонував другові, який познайомив його з Наташею. Андрій вибачився за пізній дзвінок, і почав розпитувати про дівчину. Сказав йому, що Наташа приводить із собою подругу, при чому кожного разу іншу. Друг розсміявся:
– Ти також попався на їхній прийом. Наташа з трьома подругами так розводять чоловіків. Погоджуються йти на побачення, а приходять з подругою. Якщо чоловік і далі погоджується зустрічатися, наступного разу йде друга подруга. А коли втретє запрошує, йдуть всі разом. Так вони розважаються. Якби ти сказав, що запросиш на побачення Наташу, я б тебе попередив.

Андрій ображений. Один раз сподобалася дівчина, і так його розвела. Більше на її вудку не попадеться. Але вже через п’ять хвилин телефонує Наташа. Вона розмовляє з ним, як нічого й не було. Запитала, чи зустрінуться іще?
– Так, – говорить Андрій, – я трохи затримаюсь, тому йди в наше кафе, замовляй, що ти хочеш. А я прийду через годину, в мене невідкладні справи.

Увечері передзвонив Наташі, чи вона на місці? Дівчина відповіла, що так, замовила тістечка і каву, чекає його, Андрія. Коли чоловік те почув, заблокував вхідні дзвінки від Наташі, і пішов по своїх справах. Даремно намагалася телефонувати дівчина Андрію, не діждалася і його самого. А сьогодні вони прийшли втрьох. А платити нічим.

Оцініть статтю
Дюшес
Ти також попався на їхній прийом. Наташа з трьома подругами так poзвoдять чоловіків. Погоджуються йти на побачення, а приходять з подругою. Якщо чоловік і далі погоджується зустрічатися, наступного разу йде друга подруга. А коли втретє запрошує, йдуть всі разом. Так вони розважаються.