«Ти взагалі на себе у дзеркало хоч інколи дивишся? Ти на опудало схожа!» – сказав чоловік Ярині, коли вони в черговий раз сварилися

5 років спільного життя з довірою та великою любов’ю, а потім одне образливе слово: «Ти взагалі на себе у дзеркало хоч інколи дивишся? Ти на опудало схожа!». Саме це сталось у сім’ї моєї кращої подруги Ярини.

Ярина дуже сильна дівчинка, що пережила та побачила чимало на своєму життєвому шляху, тому й перед чоловіком після тих слів, вона трималася стримано та гідно. А коли він залишив її саму, то почала довго плакати й дивитися у дзеркало.

«Чому опудало? Невже я наскільки страшна? Страшна? Чим я заслужила таких слів у свій бік?» – крутилось у її голові, а на обличчі застигла гримаса болю.

Напевно, ви не здивуєтесь, коли я скажу, що зовсім не здивована таким словам її чоловіка (ні, я вважаю, що моя подруга шикарно виглядає, тому зараз я вам поясню, що саме маю на увазі). Напевно, кожна жінка хоч раз чула якесь образливе слово про свою зовнішність від іншого чоловіка. Вони чомусь переконані, що такі їхні слова – нормальні. Вони спокійно можуть обговорювати фігури жінок та їхні недоліки з іншими чоловіками й не відчувати сорому за це. Напевно, я цього ніколи не зрозумію.

passion.ru

Ще гірша історія трапилась з моєю знайомою, Олесею. Вона почала зустрічатися з красивим та турботливим хлопцем, але за цією маскою приховувався справжній абюзер та тиран. Йому знадобилось всього два роки, щоб з красивої, впевненої у собі та усміхненої дівчинки зробити її самотньою психічно хворою, що не здатна сприймати себе. Для цього йому знадобились тільки образливі слова, які він її постійно повторював: що вона нікому не потрібна, що вона страшна, товста та нудна. Але найстрашніше у всій цій історії, що Олеся була переконана, що хлопець так виражає свою любов, навіть, коли опинилась у лікарні для душевно хворих.

Щоразу, коли я чую, що якийсь хлопець якось образив свою жінку, то мені хочеться прийти до неї й промовити: «Люба, проснися! Почни поважати та любити себе! Припини спілкуватися з цим дебілом, що сміє тобі таке говорити! Це не твої недоліки – це його проблеми з головою, що він не може навчитися цінувати тебе! Замість того, щоб шукати чергове виправдання для його слів, знайди слова, що опишуть тебе, як розумну, красиву та найкращу жінку! І ніколи не смій дозволяти комусь говорити про тебе погано та псувати життя!».

Оцініть статтю
Дюшес
«Ти взагалі на себе у дзеркало хоч інколи дивишся? Ти на опудало схожа!» – сказав чоловік Ярині, коли вони в черговий раз сварилися