У 50 років, Яна вперше стала мамою. Про те, що сталося, вона пообіцяла ніколи більше не згадувати. Тепер вона дійсно щаслива, завдяки Надії

Яна вийшла заміж замолоду. Жили вони з чоловіком непогано, все робили власними силами.  Правда, була проблема, яка не давала подружжю спокою – Яна не могла завагітніти.

У родині почалися негаразди. Чоловік докоряв дружині за те, що не може народити йому дитину.

В такому стресі прожила Яна кілька років поспіль. Поступово рідні заспокоїлися й прийняли той факт, що дітей у цього подружжя не буде.

25 років шлюбу промайнули дуже швидко. Одного вечора чоловік Яни повернувся додому й став збирати речі. Їй не потрібно було запитувати, що він робить та куди йде, адже жінка все прекрасно знала – у нього є інша. Молода, красива, здатна народити дитину. Наче в здогад дружині чоловік сказав, що не може більше так жити. У нього є коханка, вона вагітна й він починає нове життя. «Нарешті я стану татом» – останнє, що почула Яна від нього.

Хотіла б вона розлютитися, сердитися на нього, але не могла. Відчувала свою провину в тому, що сталося. Маєш тепер, їй щойно виповнилося 49 – стара, бездітна, покинута, нікому не потрібна.

З таким настроєм жінка подалася у нічний клуб. На душі було неспокійно, хотілося збутися про всі проблеми й негаразди, Яна вирішила розслабитися з допомогою алкоголю. Скільки тієї ночі випила не пам’ятає. В голові постають лише окремі епізоди з тієї ночі. Ось вона виходить з клубу, намагається взяти таксі, якісь чоловіки садять її в машину. Жінка пручається, але ніхто на те зважає.

Коли все закінчилося, її викинули з автомобіля на узбіччя. Яні була надзвичайно погано й знудило на місці. Вона відключилася. Коли прийшла до себе була вже у лікарні. Якісь небайдужі люди знайшли її та викликали швидку.

Найстрашніші здогадки жінки підтвердилися: над нею пoзн yщалися.  Через декілька днів потерпілу виписали додому. Її запевнили, що зробили всі необхідні процедури, щоб виключити можливість вагітності, але Яна за те не думала, вона ж безплідна.

Викинути з голови всі жахи тієї ночі, якби не хотіла, не могла. До цього всього жінка стала помічати зміни у своєму організмі. Не може бути, думала про себе, але вирішила все ж таки перевірити. Тест підтвердив усі її страхи.

Побачивши позитивний результат, Яна довго плакала. Радше від щастя, ніж горя, адже вона так давно хотіла цю дитину. Тепер байдуже яким чином вона їй дісталася. Однозначно вона народжуватиме. Лікарі спершу відмовляли її, говорили про всі можливі ризики, про вік Яни, але вона була невблаганна.

Через 9 місяців народилася здорова прекрасна дівчинка. Яна назвала донечку Надійка.

Ось так, у 50 років, Яна вперше стала мамою. З народженням цієї дитини жінка вперше відчула спокій та мир у своєму серці. Про те, що сталося, вона пообіцяла ніколи більше не згадувати. Тепер вона дійсно щаслива, завдяки Надії.

Оцініть статтю
Дюшес
У 50 років, Яна вперше стала мамою. Про те, що сталося, вона пообіцяла ніколи більше не згадувати. Тепер вона дійсно щаслива, завдяки Надії