У ці часи необхідно не забувати про цинк! Можливо, саме він врятує вас від страшних захворювань, що «гуляють» сьогодні вулицями!

Важливим мікроелементом про вживання якого всі забувають є цинк. У наш час особливо важливим є дотримуватися його норми, оскільки він сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, допомагає швидше заліковувати рани та підвищує рівень гемоглобіну у крові..

Якщо ви не хочете пролежати тиждень з застудою, чи вже захворіли та хочете швидше одужати, тоді для вас ми підготували список продуктів, що багаті на цинк. Серед них:

1. Часник.
Особливо корисний продукт при лікуванні простудних та серцевих захворювань, оскільки містить у своєму складі природні антибіотики та вітаміни, що допомагають покращити імунітет.

2. Кеш’ю.
Ці горішки допоможуть вашу мозку швидко працювати, підвищать лібідо та покращить опірність організму до бактерії та хвороб. Особливо корисним є те, що вони містять у собі велику кількість селену та вітаміну Е.

3. Гарбузове насіння.
Окрім того, що вони багаті на цинк, що так необхідний для здорового організму, вони містять у собі й інші поживні мікроелементи та вітаміни.

supersadovnik.ru

4. Сир.
Про користь кисломолочних продуктів можна довго говорити, тому ми просто наголосимо, що всього 200 грамів сиру можуть допомогти набрати вам денну норму цинку.

5. Гречка.
Якщо порівнювати цю крупу з іншими, то можна впевнено сказати, що вона багатша за них на жирні кислоти, цинк та мікроелементи, що допоможуть вам відчувати себе краще.

6. Курячі яйця.
Спробуйте їсти варені яйця на сніданок і ви відразу помітити, як ваш стан покращиться, тому що з 2 яєць ви вже можете отримати 50% денної норми цинку!

Які ви ще знаєте продукти багаті на цинк?

 

Оцініть статтю
Дюшес
У ці часи необхідно не забувати про цинк! Можливо, саме він врятує вас від страшних захворювань, що «гуляють» сьогодні вулицями!