Після народження першої дитини, коли ми з чоловіком не розуміли як піклуватися про нашу дитину, як змінювати підгузки та як купати, ми звернулися до наших мам і почули досить абсурдні поради

Зараз я мама двох найкращих діточок у світі. У мене дві дівчинки, найстарша Аліна, якій 6 років, а молодша Мілана, якій 2 роки. Я своїх дітей дуже сильно кохаю та прагну, щоб вони були здорові, щасливі та ні в чому собі не відмовляли. Звісно, я як мама проводжу з ними сім днів на тиждень і трішки втомлююся. Це нормально і нічого не звичного в цьому немає, адже всі ми люди. Дякувати Богу, що в мене дуже гарний чоловік та в усьому мені допомагає. Коли необхідно, то він навіть відпустку своїм коштом може взяти, щоб тільки допомогти мені з нашими донечками, особливо коли вони захворіють.

Дуже багато людей мені говорять і ставлять питання, чому я не залишаю своїх дітей на бабусь та не виходжу на роботу. Все дуже просто, я обожнюю свою свекруху та маму і ціную їх як бабусь для своїх дітей, але у виховання своїх дітей я їх просто не допускаю. Хоча й найстарша моя донечка вже цього року піде до першого класу, а молодша наступного року піде в садочок, і можна сказати що вони вже дорослі, я все одно не можу залишити їх разом зі своїми бабусями на довгий час, як мінімум більше ніж на один день.

У мене склалося таке враження, після народження першої дитини, коли ми з чоловіком удвох не розуміли як піклуватися про нашу дитину, як її годувати, як змінювати підгузки та як купати, ми звернулися до наших мам і почули досить абсурдні поради. Моя мама мені говорила що необхідно купати її тільки у воді з різних трав, такі як ромашка, чистотіл та різні збори, а мама чоловіка говорила про те, що не потрібно над цим дуже сильно задумуватися, просто набрати у звичайну ванну води й купати дитину так само як миємося і ми, дорослі люди. Я розуміла що з однієї та з іншої сторони це дуже дивні поради, до яких я звичайно не прислухалася. Причому вони були не тільки з приводу купання, а й з приводу різних хвороб, які були у наших доньок, з приводу їжі й тому подібне.

Я звичайно дуже кохаю як одну, так і іншу бабусю, але я розумію, що в них є також своє особисте життя, і повісити на них своїх дітей, яких ми з чоловіком народжували для себе я також не можу. Адже одній та другій нашим мамам нещодавно тільки виповнилося по 50 років і вони ще досить молоді. На вихідних також мають свої плани: у когось посиденьки з подругами, чи різні заходи, а в іншої садок та поїздки на річку. Я розумію, що вони також втомлюються протягом свого робочого тижня та мають право на повноцінний відпочинок.

Я ще раз повторюся, що дуже люблю та поважаю своїх мам та бабусь своїх дітей, але вихованням донечок будемо займатися тільки я та мій чоловік і втручатися у наше виховання я не дозволю нікому.

Оцініть статтю
Дюшес
Після народження першої дитини, коли ми з чоловіком не розуміли як піклуватися про нашу дитину, як змінювати підгузки та як купати, ми звернулися до наших мам і почули досить абсурдні поради