У мене є інша, у нас скоро буде дитина, я вже давно її кохаю, йду до неї. Розлучуся з тобою та одружуся з Тетяною. Син залишиться з тобою, бо йому ще 10 років немає, то він поки не може вирішувати.

Ми з чоловіком прожили разом понад 10 років, я вважала, що у нас зразкова сім’я: ми завжди знаходили компроміс, проводили вільний час разом. Наш син уже почав ходити до школи, все було добре, на перший погляд.

Але сталося те, що не гадалося. Якось я повернулася додому після роботи та побачила, як мій чоловік Віталій збирає свої речі. Я запитала в нього що тут відбувається, а він мені таким спокійним тоном відповідає, що ми розлучаємось:

У мене є інша, у нас скоро буде дитина, я вже давно її кохаю, йду до неї. Розлучуся з тобою та одружуся з Тетяною. Син залишиться з тобою, бо йому ще 10 років немає, то він поки не може вирішувати. Та й так буде краще.

З того часу ми сварилися майже кожен день, це розлучення добряче розгойдало мою нервову систему. Віталій виніс з нашого дому усе, що тільки було можна. Він навіть на квартиру зазіхав потри те, що дісталася вона мені від бабусі. Так тривало майже два місяці, лише згодом колишній чоловік дав нам спокій. Син сказав, що у нього більше немає батька, він відмовився від свого сина.

З того часу пройшло уже багато років, син вступив до університету, почав зустрічатися з дівчиною. Ми жили дуже добре, до Віталія й не згадували до визначеного часу. Якось у двері подзвонили, відчиняю, а на порозі стоїть Віталій, пом’ятий, замучений, постарілий. Я вже хотіла зачинити перед його носом двері та мені стало його шкода. Вигляд у колишнього чоловіка був дійсно жалюгідний. Я запросила його в дім, зробила йому чаю та сказала, що я його уважно слухаю.

Та Віталій почав свою розповідь. Після нашого розлучення вони з Тетяною проживали у квартирі її батьків. Вони у неї багачі. Сама ж Тетяна на 10 років молодша за Віталія, давно його вподобала та планувала відбити у дружини. Вони з Тетяною були колегами. Якось під час корпоративу Тетяна спокусила Віталія, а потім заявила, що вагітна. Тоді й відбулося їх розлучення. Віталій не хотів на фоні багатої нареченої виглядати бідняком, тому й тероризував мене з приводу майна.

Вагітність Тетяни виявилася фейком, але Віталій їй це пробачив. Проте сімейне життя у них не склалося та Тетяна вигнала Віталія на вулицю, відібравши усе його майно.

Віталій щиро попросив вибачення за все, що він зробив та попросив впустити його назад. Я погодилась, але на моїх умовах. Він попросить вибачення у сина, у всьому та завжди буде слухатися мене. Якщо він порушить останнє правило, то назад вороття не буде.

Оцініть статтю
Дюшес
У мене є інша, у нас скоро буде дитина, я вже давно її кохаю, йду до неї. Розлучуся з тобою та одружуся з Тетяною. Син залишиться з тобою, бо йому ще 10 років немає, то він поки не може вирішувати.