У мене є подруга, у якої родина завжди всьому заздрить, але самі родичі ніколи не почнуть щось робити, щоб у них також був достаток. Якщо чесно, то я нікому не побажала б таких родичів, навіть своєму ворогу.

Люди у нашому світі завжди заздрять тільки результату, якого хтось добився. Нікого не цікавить шлях до успіху людини. Як вона страждала, багато чим жертвувала та втрачала. Найпростіше дивитися на результат та говорити, що цій людині все впало просто з неба. Особливо це проявляється у стосунках між рідними людьми.

У мене є подруга, у якої родина завжди всьому заздрить, але самі родичі ніколи не почнуть щось робити, щоб у них також був достаток. Якщо чесно, то я нікому не побажала б таких родичів, навіть своєму ворогу. Одного разу моя подруга прийшла до мене на чашечку кави й почала з самого початку жалітися на своїх родичів.

Ще раніше, у двотисячних роках батько моєї подруги перший відчув на собі заздрість своєї родини. Він купив собі на той час дуже гарний автомобіль. На той момент всі родичі починали заздрити й говорити, щоб він всім давав користуватися своєю машиною, адже всі ж вони одна родина і потрібно ділитися. А всім знайомим почали говорити, що батько моєї подруги насправді дуже заможний чоловік, адже може собі дозволити купити таку дорогу машину. А те, що він майже п’ять років тяжко працював на заводі, щоб заробити на цей автомобіль, їх не цікавило. Вони бачили результат і заздрили йому, як це найчастіше буває.

Це ще половина біди. Згодом, коли Катя, моя подруга, почала досить гарно заробляти, то всі родичі говорили, що вона через ліжко отримала таку гарну посаду на роботі, а те, що вона вчилася шість років в університеті їх також не цікавило. А коли вона почала купляти собі багато нових речей, то її тітка та двоюрідна сестра почали телефонувати та говорити, щоб вона половину речей повіддавала їм, адже у Каті є кошти, щоб купити собі новий одяг, а у тітки та сестри немає. І було також дуже багато різних ситуацій, в яких родина Каті показувала себе в дуже поганому світі.

Якби це сталося в моїй родині, то я б цього не терпіла і говорила всю правду у вічі. А Катя сама по собі дуже добра по натурі й все терпить та закриває на багато речей очі. Це також багато відіграє у тому, що майже всі родичі посідали їй на шию та гарно себе там почувають. Звісно, Катя гарно заробляє, але ж вона цього сама добилася. Вона вчилася, закінчила дуже багато курсів, і тільки після цього почала гарно заробляти та купувати собі речі, які вона захоче. А її родичі тільки можуть лежати на ліжку та жалітися всім, що в них немає грошей та вони бідні й нещасні. Гроші ж не впадуть просто так з неба, їх потрібно заробляти та щось робити для того, щоб вони з’явилися у кишені.

А насправді дуже багато таких людей у світі, які всім заздрять, а самі, щоб досягти успіху нічого не роблять. І моя думка така, що на них просто не потрібно звертати уваги, а жити своїм життям. Тому що допомагати таким людям буде тільки у збиток собі, а вони будуть це сприймати як норму і просити більше.

Оцініть статтю
Дюшес
У мене є подруга, у якої родина завжди всьому заздрить, але самі родичі ніколи не почнуть щось робити, щоб у них також був достаток. Якщо чесно, то я нікому не побажала б таких родичів, навіть своєму ворогу.