Перед тим, як взяти до себе маму, Семен сказав, що як тільки вона візьме хоч чаpку в руки, то він її одразу ж виж _ ене.

У моєї подруги склалася дуже важка доля. У батьків їх двоє: Світлана, моя подруга, та її брат Семен. На даний момент Світлані 20 років, а Семену 26. З дитинства вони знали, що їхні батьки мали пристрасть до алк0 голю. Вони постійно пили, а на дітей не звертали уваги. Частенько у Світлани та Семена вдома не було й шматка хліба. Вони мали йти просити у добрих людей чи заробляти кошти, щоб купити поїсти. Зате кожного дня бачили мами та тата друзів напідпитку.

Це відбувалося регулярно, до того часу, поки їхній тато не по мер зрозуміло від чого. Потім мати стала пияч ити сама. Не зважаючи на таке дитинство, Світлана та Семен завжди поважали свою матір і в будь-яку хвилину готові їй допомогти. Та й Семен зі Світланою гарно спілкуються та допомагають один одному.

Роки линули й Семен перший вилетів з дому у доросле життя. Він вступив до вищого навчального закладу у місто, потім його закінчив і продовжив там жити. А згодом одружився і зараз має вагітну дружину, чекають вони близнюків. А Світлана ще зі шкільних років почала жити з хлопцем, який старший від неї на 6 років. Спочатку він її забезпечував, а потім почались проблеми між собою.  Її хлопець почав бити, тому вона була вимушена тікати від нього та попросилася пожити трішки у мене.

В цей час у їхньої мами трапилися дуже великі проблеми зі здоров’ям: через те, що вона дуже довго і багато пила, то у неї відкрилася кровотеча в шлунку, яку дуже довго не могли лікарі припинити. Але все вдалося та маму врятували. Через те, що вона була дуже слаба, хтось з дітей був вимушений взяти її до себе додому на опіку.  Звісно, що Семен сказав, що забере він, тому що є де жити та так буде набагато простіше. Але все вийшло не так, як хотілося.

Спочатку все було добре, перших 3 місяці, а потім вагітна дружина Семена почала говорити, що не хоче щоб його мама більше з ними жила, адже вона зовсім не допомагає по господарству, а тільки заважає. Хоча й перед тим, як взяти до себе маму, Семен сказав, що як тільки вона візьме хоч чарку в руки, то він її одразу ж вижене. І мама дотрималась свого слова і більше ні разу не випила й краплі. Але вагітній дружині Семена це все одно зовсім не сподобалося і вона знайшла до чого причепитися.

З одного боку я її розумію, адже вона ж господарка свого будинку, тим паче, що вагітна. А з іншого боку це ж мати її чоловіка, тому потрібно розуміти та поважати рішення своєї другої половинки. Але дружина Семена це не зрозуміла і чоловік був вимушений просто посеред ночі виставити свою матір за двері з сумками. Зранку зателефонував Світлані й сказав, щоб тепер вона опікувалася їхньою мамою. А Світлана зараз сидить сама в ступорі, не знає що робити, тому що у самої поки що немає де жити.

Оцініть статтю
Дюшес
Перед тим, як взяти до себе маму, Семен сказав, що як тільки вона візьме хоч чаpку в руки, то він її одразу ж виж _ ене.