«У нас тут чоловік почав жити з малоліткою! Приїжджайте!» – саме це сказали сусіди правоохоронцям

Ми з дружиною кілька місяців після весілля старанно обирали квартиру й нарешті вибрали й взяли її в іпотеку. Довгий час я їздив туди сам, бо робив ремонт, організовував робочих. Дружина там була рідше, тому й вийшло так, що я сам познайомився з нашими сусідами навпроти: бабусею та дідусем літнього віку. Оскільки ми нікого більше тут не знали, а якось відзначити новосілля хотілось, то прийняли рішення покликати саме їх.

Після того, як вони сіли за стіл й познайомилися з моєю дружиною, то щось у їхній поведінці змінилось і я, чесно сказати, був трохи стурбованим їхньою дивною поведінкою, але дружина своїми ніжними легенькими поцілунками й обіймами збила мене з цих думок. Втекли вони від нас дуже швидко, чому це сталось ми не знали, й були надто щасливі, щоб думати про такі дурниці.

Ми прокинулися дуже рано від стукоту у двері. Я зрозумів, що наше нове життя уже починається не так, бо на порозі стояв дільничий й дивився на мене з підозрою.

shkolabuduschego.ru

– Доброго дня, я дільничий! Ось моє посвідчення! Покажіть, будь ласка, ваше з «дружиною» свідоцтво про шлюб! – попрохав він, я був здивований такому проханню, але мені нічого не залишалось, як шукати його серед кучі коробок й нерозкладених речей.

Через 10 хвилин я таки його знайшов й показав дільничому. Той двічі уважно поглянув на мою дружину та свідоцтво, здивовано зігнув брови й мовив: «Дякую за співпрацю, це все що я мав знати!».

– Вибачте, а що сталось?

– Нам вчора надійшло повідомлення, що у цій квартирі проживає дядько з малолітньою дівчиною і, ймовірно, її ще не має 16.

Я голосно розсміявся з ситуації, що склалась, адже насправді моя дружина була за мене старшою на рік! Мені було 22, а її – 23. Вона дійсно маленька, низенька й обличчя у неї дитяче, а коли без макіяжу й з хвостиком, як вчора, то на школярку схожа. Я ж сам на дядька став схожий від усіх тих проблем з квартирою, які кілька місяців вирішував, то втома й небрита борода зробили з мене дядька.

Тепер я добре відпочину й поголюсь, щоб не бути дядьком проти своєї коханої дружини.

Оцініть статтю
Дюшес
«У нас тут чоловік почав жити з малоліткою! Приїжджайте!» – саме це сказали сусіди правоохоронцям