У нашому сучасному світі взагалі вже не сприймаються та не поважаються ті діти, які звертаються до дорослих на “Ви”. Зараз мами вчать своїх дітей звертатися до своїх знайомих та подружок на “Ти”

У мене є одна подруга, у якої дитина, Святослав, настільки вихований, що деяким дорослим людям можна повчитися у нього такої стриманості та повазі. Святославу ще тільки 4 роки, а він розуміє в деяких випадках набагато більше, ніж багато інших дорослих людей. Цей хлопчик ніколи не буде вередувати мамі на людях та вимагати щось від неї. Також ніколи не буде влазити в розмову двох людей, якщо йому щось захотілося запитати, він дочекається кінця, попросить вибачення за те, що потурбував та тільки тоді запитає.

У нашому сучасному світі взагалі вже не сприймаються та не поважаються ті діти, які звертаються до дорослих на “Ви”. Зараз мами вчать своїх дітей звертатися до своїх знайомих та подружок на “Ти”. І все одно, що повинна бути присутня повага у дітей до дорослого покоління. А Святослав звертається до дорослих тільки на “Ви”, постійно вибачається перед тим як запитати та ніколи не псує мамі настрій. Адже він за неї дуже турбується. Я запитала у своєї подруги в чому секрет такого виховання сина, адже більшість дітей є протилежністю Святославу і вони дуже багато вередують та вважають себе головними у їхній сім’ї та хочуть, щоб їхні батьки виконували всі забаганки.

На що відповіла мені подруга, що дитину вона виховує не як центр всесвіту, а як просто члена родини. Вона показує своєму синові, що крім нього в родині є мама й тато, які точно так само потребують уваги до себе, розуміння, вільного часу та поваги. Моя подруга сприймає виховання дітей не як віддати себе повністю своїй дитині й все своє життя присвятити тільки їй, а так, що дитина приходить на наш світ уже повністю сформована і, що заради неї своє життя змінювати не потрібно. Навпаки, дитина повинна підлаштуватися до своєї сім’ї та навчитися жити за правилами сім’ї та поважати кожного члена родини, навіть якщо це тварина.

А я звісно не стаю на сторону сучасних мам чи на сторону своєї подруги, але таке виховання Святослава дає свої плоди та як результат ми бачимо дуже вихованого та розумного хлопчика.

Оцініть статтю
Дюшес
У нашому сучасному світі взагалі вже не сприймаються та не поважаються ті діти, які звертаються до дорослих на “Ви”. Зараз мами вчать своїх дітей звертатися до своїх знайомих та подружок на “Ти”