У пологовому Карина відмовилася від дитини. А чоловік відмовився від неї

В Асі пологи почалися передчасно. Малятко народилося недоношеним з вагою менше кілограма. Дівчинка перебувала в спеціальному боксі і її годували через зонд, тому що смоктальний рефлекс ще не встиг розвинутися.

Молода мама намагалася не падати духом. Її донечка обов’язково одужає, по-іншому і бути не могло. Вона постійно перебувала біля палати, в якій лежав її дитина.

Через добу в пологовий будинок привезли дівчину. Вона запам’яталася всім, бо весь час до початку пологової діяльності билася в істериці. Всі видихнули, коли її відвезли в пологовий зал. А ввечері, коли Ася чекала в коридорі своєї черги на укол, мимоволі почула розмову двох медпрацівників.

Вони обговорювали ту породіллю. За словами співробітниць пологового будинку, жінка відмовилася доглядати за своєю дитиною, це стосувалося і годування груддю. За словами, новоспеченої матусі, вона боялася зіпсувати фігуру. Ще від них Ася почула, що породілля відразу після пологів почала займатися своїм зовнішнім виглядом – маски для обличчя робити і манікюр.

І на наступний ранок Ася прийшла провідати вже двох малят. Дівчинка, про яку говорив персонал, лежала біля вікна. Вона постійно плакала, і її годували з пляшечки.

Ася, недовго думаючи, попросила дитячого лікаря дозволити їй годувати відмовну дитину, адже вона все одно зціджує своє молоко. Після недовгих роздумів, їй дозволили годувати чужу дитину грудьми.

iz.ru

А тим часом мама цієї дівчинки з’ясовувала стосунки зі своїм чоловіком. Вона йому яро доводила, що дитина їй не потрібна, бо вона хоче жити для себе. Ще скаржилася на те, що після пологів їй ще довго доведеться приходити в форму.

Сергій, так звали її чоловіка, не залишав спроб переконати свою дружину. На наступний день він навіть приїхав в пологовий будинок, щоб з ока на око поговорити зі своєю дружиною. Але, ні він, ні завідуюча не змогли знайти потрібних слів, все було марно. Жінці дитина була не потрібна.

Чоловік попросив показати йому дочку. Він надів бахіли, халат, маску і його провели в палату. В цей час Ася годувала грудьми дівчинку.

Сергій довго не міг відірвати очей від цієї картини. Він з трепетом в душі дивився, як чужа жінка ніжно гладить і притискає до себе його дитину. У малятка був відмінний апетит.

Але коли Ася його побачила, він поспішив піти.

А Карина в цей час підписала всі необхідні документи для відмови від дитини і, весела, готувалася до виписки.

Виписували і Асю, її дочку не вдалося виходити.

І коли вона востаннє годувала дитину Карини грудьми, гірко розплакалася. За ці кілька днів, що жінка провела в пологовому будинку, вона сильно прив’язалася до малятка. Вона не уявляла, як буде жити без цієї грудочки, так приємно пахло молоком.

Її серце боліло подвійно. Через втрату рідної дочки і розлуки з малятком. Підтримки у Асі не було, вона жила одна. Жінка народжувала дитину для себе.

А Карина радісно збирала свої речі. Машина вже стояла на території пологового будинку. Жінка хотіла, щоб він довше її почекав. А в кінці вона до нього вийде така красива і струнка. Карина звикла чоловіків тримати на короткому повідку.

Перед виходом з палати, жінка подивилася в вікно. Вона не могла повірити, що відбувається.

За вікном стояло бабине літо, був теплий і сонячний день. А її чоловік, тримаючи в руках букет троянд, зустрічав жінку, яка годувала їх дочку. Карину, як ніби, хтось прикував до підлоги. Чоловік щось говорив жінці, а потім взяв дитину і вони разом сіли машину.

pixabay.com

У Карини вирвалося здивоване «А як же я?». Відповіла їй санітарка, яка в цей час прибирала палату: «А ти завжди будеш молодою, красивою і стрункою, і жити для себе».

У матеріалі використані ілюстративні фото
Оцініть статтю
Дюшес
У пологовому Карина відмовилася від дитини. А чоловік відмовився від неї