У Ріти почалися перейми. Вони з чоловіком їхали в лікарню з великим нетерпінням. Невдовзі їхня донечка народиться на світ. Тоді молоде подружжя не здогадувалося, що доля готує для них ще один подарунок у вигляді сина

У Ріти почалися перейми. Вони з чоловіком їхали в лікарню з великим нетерпінням.  Невдовзі їхня донечка народиться на світ. Тоді молоде подружжя не здогадувалося, що доля готує для них ще один подарунок у вигляді сина

Пологи пройшли успішно. У Ріти народилася здорова гарненька донечка. Вона не могла налюбуватися своєю кровинкою. Годинами милувалася нею і все гадала на кого та більше схожа. Носик і брівки точно татові, а очі, як у мами. Породілля не могла дочекатися, коли їх відпустять додому.

У палаті з Маргаритою була ще одна, зовсім молодесенька, дівчина. Вранці вона народила хлопчика. Коли його принесли у палату на кормління, дівчина відвернулася до стіни і сказала, що не хоче навіть бачити сина. Хлопчик був голодний і сильно кричав. Мені стало його дуже шкода. Медсестра не знала, що їй робити і хотіла було йти назад, аж раптом я запитала, чи можна погодувати немовля. Мені не відмовили.

Коли я взяла на руки цього хлопчика і подивилася на його миле личко, моє серце запекло від болю. Я не розуміла, як можна відмовитися від свого сина, навіть не поглянувши на нього? Як тільки хлопчик поїв, його у мене забрали. Мене не покидали тривожні думки, що буде з цією дитиною?

Молода дівчина розповіла, що її хлопець відмовився від дитини, як тільки дізнався, що вона вагітна. Їй було 16 і вона ще навіть не закінчила школу. Батьки сказали, що з дитиною назад додому її не приймуть. Забезпечувати їх самостійно вона не зможе. Тож не залишалося зовсім ніякого виходу, як залишити дитину.

Наступного ранку по Риту приїхав чоловік, їх з донечкою виписували. Поки оформляли всі необхідні документи дружина розповіла про хлопчика від якого відмовилася мама. Їй було дуже жаль цієї дитини і вона сказала, що хоче забрати малюка.

Жили вони добре, грошей не потребували, тож забезпечувати двох дітей цілком могли. Чоловік не зміг відмовити коханій дружині, тим паче, що завжди хотів хлопчика.

Ось так молоді батьки їхали в пологовий по одну дитину, а натомість отримали дві.

Оцініть статтю
Дюшес
У Ріти почалися перейми. Вони з чоловіком їхали в лікарню з великим нетерпінням. Невдовзі їхня донечка народиться на світ. Тоді молоде подружжя не здогадувалося, що доля готує для них ще один подарунок у вигляді сина