У шістдесят мені діти «подарували» дитину

https://ru.depositphotos.com/stock-photos/бабуся56412

– Беріть і виховуйте самі, – гнівно мовила невістка Оля, сунула в руки свекрухи річного онука.

 – Ти здоровий глузд втратила? Я ж працюю, коли мені за ним дивитися? – зойкнула услід невістці.

Оля, не оглядаючись, відповіла:

 – Це вже не моя справа. Нехай його тепер таточко  виховує…

60-річна Софія побачила як невістка сідала в таксі. Потім вона глянула на внука, що солодко сопів. Поцілувала його обережно в лобик і понесла в будинок.

Коли син привів Олю вперше до них додому, Софії вона сподобалася. Красива, доглянута, усміхнена. Було видно, що закохана в їх сина – Олега. Вони мило сиділи, смакували домашнім печивом. Випили трохи вина, говорили і раділи життю.

Правда, Софію турбувало те, що Олег був жахливим бабієм. І в кого він такий вдався? Софія ось уже тридцять з гаком років живе з Романом і жодного разу не викрила чоловіка у зраді. Напевно гени від далеких предків перейшли.

Але, мабуть, Оля серйозно Олега зачепила. До весілля він з усіма своїми пасіями розлучився. Мама тільки раділа, припинилися нескінченні нічні дзвінки…

Після весілля молода пара стала жити окремо. Свекруха туди не лізла, з молодості від матері чоловіка настраждалася. Те, що там щось негаразд, вона зрозуміла, коли Олег став ночувати в батьківській квартирі. На всі мої питання відмахувався, що не бери собі до голови, просто трохи посварилися.

Але ж материнське серце не обдуриш і Софія поїхала до них. Її зустріла заплакана невістка. На всі розпитування тільки й сказала – ваш син мені зрадив на моїх очах. І це з моєю подругою. А я, між іншим, від нього дитину чекаю – і розплакалася.

Софія, ледь стримуючи злість в душі, Олю заспокоїла. А вже вдома дала волю гніву. Олегу дісталося по повній. Мабуть, до нього дійшло і він з Олею помирився.

З пологового будинку Олю зустрічали з квітами і всією родиною. Олег гордо тримав маленького сина на руках, якого вирішили назвати Юрієм, і було видно, як його розпирає від гордості.

Бабуся Софія тепер два рази в тиждень їздила до онука. Допомагала Олі, давала їй висипатися. Онук ріс, як на дріжджах, радуючи бабусю, дідуся і звичайно батьків. А потім молода сім’я поїхала на море.

У душі Софія раділа – значить у них все нормально. І ось вчора повернулися. А зранку такий сюрприз!

Софія зайшла в будинок і простягнула онука чоловікові. – Ось нам невістка залишила. Як далі бути? Ми ж обоє ще працюємо!

Чоловік сумовито глянув на мене, трохи помовчав і врешті проронив:

– Бери відпустку. Діватися нікуди. Поки вони розбиратися будуть між собою, онук у нас буде жити.  Так минув рік. Юрко уже щосили бігав, стрибав, веселився.

Оля знайшла собі іншого чоловіка і кудись з ним виїхала. Син Олег теж виявився нікчемним батьком. Приходив і йшов. Його син кликав татом дідуся, а мамою бабусю.

Чоловік часто піджартовує:

– Та ти ж помолодшала з дитиною. Прямо як мама.

Софія відповідала, усміхаючись:

– Авжеж, адже я знову молода мама в свої шістдесят.

Так і живуть з надією, що батьки Юрка якось згадають про нього і приділять йому трохи уваги.

Оцініть статтю
Дюшес
У шістдесят мені діти «подарували» дитину